Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wrażliwość na zapachy i nietylko

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
writerka



Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nottingham
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 1:02 am    Temat postu: Wrażliwość na zapachy i nietylko Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Kilka tygodni temu zauważyłam że bardzo drażnią mnie różne zapachy począwszy od perfum, chemikaliów, jedzenia skończywszy na zapachu z ust ludzi mnie otaczających. Do tego doszedł dziwny okres(jednego dnia jest drugiego niema i tak przez 10 dni), problemy z żołądkiem, piekielna zgaga(na którą nic nie pomaga), zmęczenie a nawet przestały mi smakować posiłki które do tej pory uwielbiałam. Od 1,5 roku staram się o dziecko więc podejrzewałam że wreszcie nadszedł ten upragniony dzień. Niestety test ciążowy rozwiał moją nadzieję. Co mam robić? Co to może być?



Jeżeli źle umieściłam temat proszę o przeniesienie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Writerka Po ilu dniach robilas test? Test powinnas robic ok 12-14 dni od stosunku. Byc może zrobiłaś test za wcześnie. Radze powtorzyć test, lub też zrobić test z krwi.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
writerka



Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nottingham
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Od ostatniego stosunku minęło około 7 dni jak zrobiłam test. Ale jest jeszcze jeden problem choruję na Zespół Policystycznych Jajników i z tego co wiem jest niewielka szansa na zajście w ciąże.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 2:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niewielka ale nigdy nic nie wiadomo. Radze zrobic test 12-14 dni po stosunku. Zycze powodzonka i trzymam kciuki
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
writerka



Dołączył: 06 Gru 2007
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Nottingham
PostWysłany: Sob Sty 24, 2009 2:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok zrobię więc za kilka dni a wtedy się podzielę nowiną. Dziękuję za odpowiedzi.
Pozdrawiam.


dodano Wto Lut 10, 2009 12:40 am


Ehhh...niestety w ciąży nie jestem Sad Co prawda testu nie zrobiłam bo zapomniałam Embarassed ale wczoraj dostałam okres(albo coś przypominające okres bo u mnie z tym okresem to jest tak jakoś dziwnie jak już pisałam). Ale problem dalej tkwi w tym że wrażliwość na zapachy i tak zwane zachcianki(np.: od 2 tygodni namiętnie wciągam każdą ilość lodów szczególnie późno wieczorem i ciągle jem jajka sadzone) ciągle mam. Czy te objawy mogą oznaczać coś innego? ehhh...chyba będę musiała się zmusić i pójść do lekarza.


Jak chcesz coś dodać, użyj opcji zmień. Znajduje się w prawym górnym rogu każdego Twojego posta

Posty połączyłam / nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group