Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wrastający paznokiec

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
karol1994_14



Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lut 20, 2009 4:08 pm    Temat postu: wrastający paznokiec Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!
Mam 15 lat i mam problem z wrastającym się paznokciem....
Czytałem wiele na ten temat ponieważ sprawia mi to straszny ból i chcę się tego pozbyć....
Było wiele sposobów na ten paznokieć... Jedni polecali chirurga, inni moczenie stopy w celu rozmiękczenia skóry na palcu i włożenie pomiędzy paznokieć a skórę troszeczkę waty a jeszcze inni polecali klamry zakładane w salonach kosmetycznych....
Nie wiem który sposób jest najlepszy, najmniej bolesny i możliwie najtańszy....
Liczę na odpowiedzi....

piszemy bez caps locka Wink helloween
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karol1994_14



Dołączył: 20 Lut 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 22, 2009 11:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie no dzieki za wyczerpujace odpowiedzi

temat rozwiazalem nainnym-lepszym forum...!!!!!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Różowy_Bibelot



Dołączył: 25 Lut 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lut 25, 2009 4:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim zdaniem powinieneś iść z tym do lekarza - jeśli nic z tym nie zrobisz, oprócz większego bólu moze pojawic się tez stan zapalny. Jeżeli zaczniesz sam w tym grzebać - może wdać się zakażenie i kłopot się powiekszy. Lekarz wszystko obejrzy, dokladnie zdezynfekuje, uzyje wyjalowionych narzędzi, zalozy opatrunek i doradzi co robić, żeby sytuacja się nie powtorzyła.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group