Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wplyw odzywki z czarnej rzepy na farbowane wlosy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 12:20 am    Temat postu: Wplyw odzywki z czarnej rzepy na farbowane wlosy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam takie pytanko. Strasznie wypadaja mi wlosy i kolezanka poradzila mi zebym kupila sobie taka wcierke z czarnej rzepy w aptece. Powiedziala mi ze nie dosc ze wzmocnie wlosy, to jeszcze ta odzywka ma taki specjalny skladnik ze nie trzeba codziennie myc, tzn. tak fajnie oczyszcza.
I miala racje Very Happy Wlosy mniej wypadaja (znacznie mniej Very Happy ) i przy tym nie musze codziennie myc Smile ale mam pytanie:
Czy ktos z was wie moze czy ta odzywka nie sprawia ze farbowane wlosy szybciej traca swoj blask, tzn czy kolor sie przez nia szybciej nie wyplukuje ??
Bo ta odzywka wydaje mi sie jest dosc mocna, tzn jak przez przypadek troche wylalo mi sie na reke to strasznie mnie pieklo Rolling Eyes
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 3:26 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja wiem, że szampon z czarnej rzepy nie bardzo nadaje się do włosów farbowanych, bo właśnie bardzo szybko "spiera" farbę, więc wcierka tym bardziej może mieć na to wpływ. ja szamponu używam, bo jest rzeczywiście niezły, ale mam uczucie wysuszenia włosów i bez odzywki ani rusz (zresztą odżywkę tez nakładam ze względu na zapach). tylko, że ja nie farbuję, więc mi to i tak rybka.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
exullt
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2007
Posty: 759

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Gru 01, 2007 3:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze no to mnie zmartwilas Rolling Eyes Bo ja mam wlasnie farbowane wlosy :/ No coz poradze sie jeszcze jakiegos fryzjera, ale bardzo dziekuje za odpowiedz :*
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Kosmetyki i pielęgnacja ciała Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group