Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wolne rozmowy o seksie

Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
foremka



Dołączył: 14 Gru 2007
Posty: 34

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: miescina
PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 12:24 am    Temat postu: Wolne rozmowy o seksie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kochani ja chyba mam jakies cos nie tak ...bo nie wyobrazam sobei zrobic lodzika swojemu mezczyznie, wiem ze on by chcial ,a le jak ja mam sie do tego przekonac????jakos mi sie nie wydaje to przyjemne ..dla mnie

--- edit by karioka---
Utworzyłam nowy temat,żeby uniknąć offtopa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 10:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie kazdy to lubi Smile trzeba poprostu chciec i nie czuc "obrzydzenia". z tego co wiem to wiekszosc czuje wstret, wydaje sie im ze zwymiotuja, ale tak naprawde nie jest Smile przeciez mozna np. polac.... (wiadomo co Razz ) sokiem, smietana lub czyms słodkim i napewno Was nie zemdli, a gwarantuje ze facet odleci Wink ale nic na siłe. to musisz czuc. bedziesz gotowa to zrobisz Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 11:41 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

robi sie maly offtopic! proponuje zalozyc osobny temat np. pogaduchy o sexie... ten temat jest tylko o pozycjach!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
on30



Dołączył: 02 Lip 2007
Posty: 60

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 4:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wind_of_hope napisał:
nie kazdy to lubi Smile trzeba poprostu chciec i nie czuc "obrzydzenia". z tego co wiem to wiekszosc czuje wstret, wydaje sie im ze zwymiotuja, ale tak naprawde nie jest Smile przeciez mozna np. polac.... (wiadomo co Razz ) sokiem, smietana lub czyms słodkim i napewno Was nie zemdli, a gwarantuje ze facet odleci Wink ale nic na siłe. to musisz czuc. bedziesz gotowa to zrobisz Wink

moja kobieta też nie mogła się przekonać, a teraz... prawie, że nie mogę się "opędzić" od takich pieszczot, mogłaby całymi dniami chyba to robić, tylko żebym ja mógł Cool, myślałem może że plamki które zobaczyła u mnie na penisie ( http://www.biomedical.pl/forum/2-vt6974.html?start=10 ) trochę ją od tego odsunął, ale jest OK, nawet okazuje się ze podobają się Jej bardzo Smile, tak z ciekawości, bo mam odmienne wrażenie od jej odnośnie plam, rzeczywiście są takie brzydkie i odrażające - pytanie do Pań??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 4:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moim skromnym zdaniem nie są odrażające- ot, zwykłe przebarwienia na skórze Wink

A co do seksu oralnego to moim zdaniem bardzo dużo zależy od higieny partnera. I diety Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink


Ostatnio zmieniony przez karioka dnia Czw Gru 03, 2009 3:01 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
I, jak się przekonałam, diety


A co dostrzegłaś? Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 4:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależnie od diety zmienia się smak spermy. Wszyscy już chyba słyszeli o że po zjedzeniu ananasów sperma jest słodsza a po jedzeniu potraw ostrych i mocno przyprawionych ma bardziej gorzki smak.
_________________
I'm your little butterfly... Wink


Ostatnio zmieniony przez karioka dnia Czw Gru 03, 2009 3:00 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 6:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak najbardziej potwierdzam Smile

co do plamek,co to za roznica- wg mnie zadna, robiac dobrze facetowi nie patrzy sie czy ma plamek 10 czy wogole Wink takie moje zdanie. liczy sie przyjemnosc Wink Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tam nie lubie orala w zadym wypadku Confused i nigdy sie chyba nie przekonam do niego Sad tak samo nie lubie minetki i nie sprawia mi ona przyjemnosci.. moze troszke podnieca Rolling Eyes ale dobrze ze moj facet mnie nie zmusza do orala. Kiedys juz dawno temu powiedzial mi ze nie jest mu to potrzebne do szczescia ani do fantastycznego seksu Smile i git. Ale pewnie raz tam kiedys sobie pomysli o tym.

Te wypowiedz kieruje rowniez do Domi ktora mowila o milosci francuskiej w dziale ulubiona pozycja.. Smile
Powrót do góry
karioka
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Kwi 2006
Posty: 843

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Lut 12, 2008 8:51 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No chyba nie ma gorszej rzeczy niż zmuszać... Po co to? Confused

A ja Wam powiem, że się mnie kiedyś mój facet zapytał, czy nie będę się czuła poniżona, bo tego by absolutnie nie chciał. Także nie tylko kobietki mają wątpliwości Wink
_________________
I'm your little butterfly... Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Sprawy łóżkowe Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3 ... 26, 27, 28  Następny
Strona 1 z 28

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group