Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wodoglowie??

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze pomozcie dzisiaj podczas wizyty u lekarze dpwiedzialam sieze mojej malej widac bialkowke z nad teczowki powiedzcie mi co to moze oznaczac ??> czy to napewno wodoglowie ?? prosze4 o szybka odpowiedz wizyte u neurologa mam za miesiac

[size=9][color=#999999]Dodano po 16 godzinach 28 minutach:[/color][/size]

dodam jeszcze ze obwod glowki malej to 40 cm mala ma 3 i pol miesiaca wed;ug siatki obwod jest prawidlowy lekarz dzieciecy tez to stwierdzil mala nie wymiotuje tylko czasami sie jej ulewa rozwijac tez rozwija sie poprawnie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 2:24 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Objaw Parinauda jest charakterystyczny nie tylko dla wodogłowia...Spotykany jest również przy torbielach mózgu, guzach szyszynki itd...

Konsultacja neurologiczna jest jak najbardziej wskazana...Tylko musi to być neurolog dziecięcy...

Pediatra tu nie pomoże...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oliwia



Dołączył: 22 Lip 2006
Posty: 70

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Wrz 05, 2009 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy tokoniecznie musi oznaczac jakas chorobe ?? czy poprostu mala moze tak miec ?? malutka jak patrzy na wprost to niewidac jej tej bialkowki tylko jak sie zdziwi albo jak patrzy w dol wiem ze neurolog dzieciecy tylko do takiego neurologa czeka sie ponad miesiac a ja juz umieram z niepokoju o moje malenstwo
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Czw Wrz 10, 2009 9:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co mi wiadomo nie powinno się to zdarzać. Ale na razie dysponuję tylko wiedzą czysto teoretyczną...

Na razie bym podeszła do tego na spokojnie. 100% pewność da konsultacja z neurologiem Smile Niech on się wypowie Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group