Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wodniak jądra - operacja

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Grajek240



Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 1:35 pm    Temat postu: Wodniak jądra - operacja Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Dzisiaj byłem u lekarza /urologa/ i dowiedziałem sie że mam wodniaka. Dostałem skierowanie do szpitala na operacje. Strasznie się boję tego. Czy ta operacja jest poważna? Czy po takiej operacji będe mógł mieć później dzieci? Ile sie leży w szpitalu i czy po bardzo boli? Prosze o odpowiedź, bo sie strasznie boje. Sad

----edited by Yalissea

Proszę nazywać tematy tak, by przeczytaniu jego nazwy, było wiadomo o czym będzie dyskusja.
Widzę, że Paweł podał link do całego, obszernego tematu o wodniaku jądra, więc ten temat zamykam. Swoje pytania proszę zadawać w tamtym temacie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Wrz 09, 2006 2:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tutaj jest cały obszerny temat własnie o wodniaku:
http://www.biomedical.pl/forum/wodniak-jadra-lt-wejdzcie-vt710.html
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group