Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Woda

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Paź 15, 2008 10:53 pm    Temat postu: Woda Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak się zastanawiam, którą wodę najlepiej dawać dzieciom do picia?
Co WY kupujecie?

informuje o zakazie umieszczania na forum adresow stron www innych niz z Biomedical, nr tel, adresow ulic, itp. wszelkie tego typu inf. beda usuwane. pzdr ---edited by Wind_Of_Hope---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aganie1983



Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: parczew
PostWysłany: Pią Paź 17, 2008 9:29 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja swojemu dzicku podawalam primawere natomiast bratowa zywca. teraz moj kacperek ma 4 misiace i podaje mu wode ze swojej studni i jest wszystko ok tylko dwa razy gotuje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
teska



Dołączył: 30 Sty 2007
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Pią Paź 24, 2008 9:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam wrażenie, że ten wątek już niedawno był, ale może mi się tylko wydaje. Ja podaję do picia najczęściej wodę gerbera. raz, że ma atest, że można podawać dzieciom, a dwa, że nie muszę jej przegotowywac przed podaniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Fulik



Dołączył: 14 Cze 2008
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sob Paź 25, 2008 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A czy to bezpieczne podawać wodę bez gotowania?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobra_wróżka



Dołączył: 19 Sty 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Pon Sty 19, 2009 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dawałam żywca, ale szybko zrezygnowałam, bo na buzi pojawiły się krostki. Potem dawałam nałęczowiankę. Gerbera jeszcze wtedy nie było, bo to nowa woda. Oczywiście zawsze gotowałam wodę, nie dawałam nieprzegotowanej.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group