Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

[wnętrze pochwy] i ból.....

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Paź 26, 2006 7:47 pm    Temat postu: [wnętrze pochwy] i ból..... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Otóż jakiś czas temu (z miesiąc) robiłem dziewczynie paluszkiem ....... i pod koniec włożyłem go odwrotnie tzn zgiął mi się w dół (ona leżała na plecach) i poczułem jakiś dziwny opór a ją zabolało.....
Dziś chciałem włożyć normalnie go i czułem coś czego wcześniej tam nie było tzn jest jakiś taki dołek zaraz po wejściu a potem jakby garb i niemożna zabardzo wsunąć palca a ją boli.... oco może chodzić?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 7:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

niewykluczone jest ze cos jej tak nadruszyles...ale musialbys byc przy tym malo delikatny,a tego nie racze oceniac
jak zawsze tak i tu trzeba zalecic wizyte u lekarza skoro ja boli.niech zbada to klinicznie, jesli cos jest nadruszone,napuchniete itp to an pewno to pozna
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sb



Dołączył: 16 Paź 2006
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 7:39 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

doczytalam ze to bylo z miesiac temu...troche dlugo,musialoby to byc pwoazne uszkodzenie zeby po takim czasie sie nie zagoilo...chyba ze bylo wciaz naruszane przez stosunek czy piszeczoty,ale to juz wteyd powinna ja bolec
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Powerade



Dołączył: 26 Wrz 2006
Posty: 126

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 27, 2006 9:40 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

postanowiłem narysować jak ja to czuje że tam wygląda w środku:

---- edit by Paweł:
Nie no, rysunek za wielki, narysowany no przepraszam bardzo ale jak w przedszkolu, może lepiej znaleść gdzieś tablicę anatomiczną i tam zaznaczyć Wink Twój rysunek usuwam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group