Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Włosy na piersiach

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 2:57 pm    Temat postu: Włosy na piersiach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od pewnego czsu obserwuje ze na moich piersiach takie grube i czarne wlosy czy moze byc to spowodowane jakas choroby albo za duzo iloscia jakis hormonow? i jeszcze kolo mojego sutka jest taka chrostka co to moze byc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karolina86



Dołączył: 31 Sie 2006
Posty: 158

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

włoski to normalna sprawa, ja je sobie kiedyś wyrywałam, jednak od czasu gdy zażywam Diane (tab.anty) włosy w tym miejscu nie stanowią problemu. Co do tej krostki to trudno odpowiedziec na to pytanie :/ może coś więcej napiszesz..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to moze nawet nie jest chrostka jest zaraz obok sutka i przypomina sutek tylko troche mniejszy nie wiem chyba pojde z tym do lekarza bo to wyglada jak bym miala dwa sutki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie martw sie tymi wlsokami:) ja tez mam wokolo sutkow czarne wloski..to normalne:) wyrywam sobie je pensetka Smile a do do krostki to moze to jest zwykly "pryszcz" Smile a jak nie to lepiej idz z tym do lekarza:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwka



Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 88

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pryszcz to na pewno nie jest bo mam to juz od jakiegos roku w piatek mam umowiona wizyte u ginekologa to sie moze czegos dowiem na ten temat
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Pon Wrz 18, 2006 9:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha..to widocznie cos innego...dobrze ze idziesz do lekarza on na pewno ci cos doradzi i powie co z tymz robi:) pozdrawiam:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karina



Dołączył: 27 Wrz 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Wrz 27, 2006 7:39 pm    Temat postu: Re: Włosy na piersiach Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

iwka napisał:
od pewnego czsu obserwuje ze na moich piersiach takie grube i czarne wlosy czy moze byc to spowodowane jakas choroby albo za duzo iloscia jakis hormonow? i jeszcze kolo mojego sutka jest taka chrostka co to moze byc?

jezeli jesy ich znikoma ilosc to jest to całkowicie normalne, natomiast jezeli jest ich więcej moze to swiadczyco Hiperprolaktynemii-zwiekszonym stęzeniu hormonu Prolaktyny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzulla
Gość









PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja tez na sutkach mam pojedyncze wloski czy moge je bez problemu wyrwac i nic sie nie stanie prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 10:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najprawdopodobniej i tak będą sie pojawiać, odrosną sobie, a Ty zadasz sobie tylko niepotrzebny ból.

Jeżeli to jest w jakieś tam małej liczbie to nie należy sie przejmować tym, po prostu tak już jest.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pituszka
Przyjaciel forum/Specjalista położnik


Dołączył: 18 Wrz 2006
Posty: 3256

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Kalisz
PostWysłany: Czw Wrz 28, 2006 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

madzulla napisał:
ja tez na sutkach mam pojedyncze wloski czy moge je bez problemu wyrwac i nic sie nie stanie prosze o odpowiedz


nic sie nie stanie:) ja tez tak robie..... pierwsze kilka razy boli lekko ale potem sie przyzwyczaisz:) pozdraiwam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group