Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wkładka wewnątrzmaciczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
m4dz14



Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 09, 2012 7:31 pm    Temat postu: wkładka wewnątrzmaciczna Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej mam 22 lata nie rodziłam jeszcze i ginekolog zaproponowała mi założenie wkładki złotej , słyszałam ze zakłada się ja tylko dla kobiet które rodziły ale lekarka zapewniła ze dla nieródek także się zakłada , uważa ze jest to lepsza metoda niż tabletki hormonalne . Czy jest tutaj jakaś kobieta która ma założoną wkładkę i również nie rodziła ? . Wypowiadajcie się na temat wkładki ( te kobietki które rodziły i nie )


Zapoznaj się z REGULAMINEM Forum!!!


Post zmodyfikowałam, aby był zgodny z REGULAMINEM.

nowicjuszka
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 2:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Skoro nikt nie odpowiedział, oznacza to, że nikt nie ma w tym temacie doswiadczenia, w czasie w ktorym Ty na Forum jestes. Nie poganiaj userow, bo to sie mija z celem.

Co do tematu. Osobiście jestem przeciwna zakładania nieródkom wkładek wewnątrzmacicznych. Mimo wielu zalet stosowania takiej wkładki, wady moim zdaniem sa duzo bardziej decydujące. Co innego u kobiety która już ma potomstwo, a co innego u kobiety ktora go nie posiada i byc może w przyszłości będzie chciała je miec.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
m4dz14



Dołączył: 09 Paź 2012
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Paź 14, 2012 10:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ginekolog mi mówiła ze założy mi jakaś mala wkładkę właśnie dlatego ze jeszcze nie rodziłam jest to lekarz z wieloletnim doświadczeniem i leczę się u niej od 5 lat wiec myślę ze ona wie co robi. Chciałam się tylko dowiedzieć co czuja kobiety w trakcie użytku wkładki i po jej wyjęciu . Pozdrawiam.

Dodano po 1 minutach:

a i przepraszam za te naganianie wątku Sad jestem tu nowa Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kotti



Dołączył: 12 Lis 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 18, 2015 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masakra, w życiu bym się na to nie zdecydowała, lepiej zastanów się dwa razy.... no chyba, że już za późno
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja mechaniczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group