Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Witaminy w ciąży

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 29, 2019 9:10 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Brałyście kwasy omega 3 w ciąży? W mojej diecie trochę kiepsko z rybami i zaczęłam dlatego brać dodatkowo omega 3 naturell, skład ma bardzo fajny, dużo dha, a jest to super ważny składnik dla rozwoju mózgu i wzroku dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
zoltapigwa



Dołączył: 21 Wrz 2017
Posty: 125

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 04, 2019 9:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zamiast kilku rożnych preparatów to jednak wolę brać mamadha, ma zalecane przez PTG ilości witamin i minerałów i też są ich odpowiednie ilości. Dla mnie w tej formie jest duzo wygodniej, jeden preparat a dba o potrzeby i mamy i maluszka, bo wiadomo że w tym okresie jst dużo większe zapotrzebowanie na te składniki i samą dietą nie da rady wyrównać wszystkiego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 26, 2019 9:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co ma tam dokładniej w składzie ten z Naturell, jeżeli chodzi o omega-3? Jestem zainteresowana. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lineska



Dołączył: 18 Sie 2016
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 8:09 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziewczyny pamiętajcie że sam kwas omega 3 to za mało w ciąży, tak jak pisałam dużo lepiej jest brać kompleks i obowizkowo te 5 zalecanych przez PTG składników, ja to miałam w mamadha premium i nie musiałam się martwić czy o czyms nie zapomniałam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
maryla78



Dołączył: 11 Gru 2018
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 23, 2019 11:01 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tinny napisał:
A co ma tam dokładniej w składzie ten z Naturell, jeżeli chodzi o omega-3? Jestem zainteresowana. Smile

ja biorę ten omega 3 1000mg, ma olej z ryb, kwas EPA, świetny dla pracy serca, DHA pomagające mózgowi prawidłowo pracować a także dobre dla oczu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
yaska



Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 69

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sie 24, 2019 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A kwas foliowy jaki bierzecie? Zwykły czy ten lepiej przyswajalny folian?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
peperoni



Dołączył: 25 Kwi 2018
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sie 25, 2019 11:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na pewno DHA jest ważne, ale tak jak pisałam lepiej brać kompleks, masz wtedy w opowiednich proporcjach podane wszystkie zalecane składniki, a nie tylko kwasy omega są ważne. Kup sobie mama dha będziesz brała tylo 2 tabletki dziennie i już nie musisz się martwić o inne dodatkowe suplementy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 27, 2019 10:59 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

yaska napisał:
A kwas foliowy jaki bierzecie? Zwykły czy ten lepiej przyswajalny folian?


Tylko ten lepiej przyswajalny! Naturell folian sobie weź, ma 100% aktywną formę kwasu, a ten zapobiega wadzie cewy nerwowej u dziecka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aneluna



Dołączył: 11 Wrz 2019
Posty: 14

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 24, 2019 9:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bardzo dobry skład mama gdha premium skłonił mnie do zakupu. Są tam najważniejsze składniki potrzebne do dobrego rozwoju dzidziusia. Nawet karmiąc piersią można też brać te same witaminy. No i należy pamiętać o zdrowej diecie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
Strona 10 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group