Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Witaminy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
czupurcia



Dołączył: 15 Sie 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sie 15, 2011 4:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakie witaminy badz leki zastosowac na poprawienie masy ciala?? czytalam o b12 i carboksylazum ze to pomaga na przyrost tkanki tluszczowej. co o tym myslicie?? prosze o odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sekutnica



Dołączył: 21 Sie 2010
Posty: 131

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach


PostWysłany: Wto Wrz 27, 2011 1:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A coś ktoś może powiedzieć o chela-mag b6 firmy Olimp? Opini jest raczej mało w internecie. Czytałam o tych różnych neomagach, blumagach super się wchłaniających z dziesięciokrotną dawką Wink Mr. Green i to podobno pic na wodę.
Chciałam wybrać dla siebie jakiś magnez, bo podejrzewam że pewne objawy mogą być związane z jego niedoborem i chyba nie zaszkodzi przy tym trybie życia trochę wspomóc organizm (poza tym chyba jestem podatna na anemię itp. od dziecka).
Ostatecznie padło na ten chelamag, bo cenowo za 30 tabsów to w sumie porównywalnie z konkurencją i zobaczę czy coś się poprawi Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Saszka



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sekutnica napisał:
A coś ktoś może powiedzieć o chela-mag b6 firmy Olimp? Opini jest raczej mało w internecie. Czytałam o tych różnych neomagach, blumagach super się wchłaniających z dziesięciokrotną dawką Wink Mr. Green i to podobno pic na wodę.
Chciałam wybrać dla siebie jakiś magnez, bo podejrzewam że pewne objawy mogą być związane z jego niedoborem i chyba nie zaszkodzi przy tym trybie życia trochę wspomóc organizm (poza tym chyba jestem podatna na anemię itp. od dziecka).
Ostatecznie padło na ten chelamag, bo cenowo za 30 tabsów to w sumie porównywalnie z konkurencją i zobaczę czy coś się poprawi Wink

Jeśli chodzi o suplementy z Olimpu to ja jestem bardzo zadowolona. Ja akurat zażywałam ChelaFerr - żelazo. miałam anemię. Poprawiło mi się. Chela-mag jest wyprodukowane na tej samej recepturze co ChelaFerr tak więc powinno równie dobrze działać.
W razie niedoborów żelaza - gorąco polecam ChelaFerr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
janet5



Dołączył: 04 Lut 2013
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 15, 2013 10:27 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mam pytanie odnośnie łykania tabletek witaminowych i ich łączenia z alkoholem? jaki to ma wpływ na przyswajalność?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Karola325



Dołączył: 24 Maj 2015
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 24, 2015 10:31 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cwiczenia dannisona wypróbuj. Moim dzieciom pomogły
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klaudyna5



Dołączył: 16 Cze 2015
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 26, 2015 9:43 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witamin to można mieć całą szafę. Jednak warto się zastanowić czy te witaminy na pewno spełniają swoją role. W każdym wieku człowiek potrzebuje innych składników witaminowych. Młodzi powinni wzmacniać organizm raczej naturalnie, starsi natomiast powinni dbać o te części ciała które najbardziej są zniszczone życie. Większość osób w podeszłym wieku ma problemy związane z poruszaniem się, nie jest to nic dziwnego. Tak jest zapisane w naszym kodzie DNA. Jednak skracające się telomery można powstrzymać i wciąż czuć się dobrze.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wojaaq28



Dołączył: 23 Cze 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 07, 2015 9:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te ćwiczenia dannisona to gdzieś są jakoś opisane?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mloda-mama



Dołączył: 17 Gru 2008
Posty: 54

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Sulejówek
PostWysłany: Sro Wrz 02, 2015 1:38 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Olimp ma rzeczywiście bardzo dobre suplementy. Kompleks minerałów i witamin jak najbardziej wskazany. Poleca się też potas oraz magnez.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wernila



Dołączył: 24 Lis 2016
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Lis 30, 2016 12:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najlepiej naturalne witaminy, witamina C aktywna biologiczna, to całkowicie coś innego niż kupiony w aptece odpowiednik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3
Strona 3 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group