Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Witaminy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Pawelwro



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 27, 2010 1:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłem magnez Neomag, akurat była promocja i zapłaciłem niecałe 10 zł za opakowanie (50tabletek)
Pani farmaceutka powiedziała,że te tabletki mają dwukrotnie większą zawartość witaminy b6 niż pozostałe i są naprawdę bdb. a więc stwierdziłem,że warto wypróbować Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kuba1234



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 2:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też polecam Neomag. Stosuję od dłuższego czasu i uważam, że nie ma sensu szukać drogich suplementów. Mi skurcze minęły, a teraz stosuję profilaktycznie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Kuba1234



Dołączył: 27 Maj 2010
Posty: 32

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sie 10, 2010 2:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli szukasz czegoś kompleksowego to dobry jest Vita-miner i bardzo tani Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawelwro



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 5:29 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

od kiedy biorę NeoMag , ani razu nie złapał mnie skurcz i nie czuję żadnych niedoborów.
naprawde polecam Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Pawelwro



Dołączył: 14 Lip 2010
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sie 13, 2010 5:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja również polecam Vita-miner. kompleks 20 witamin i minerałów w bardzo korzystnej cenie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mojra3



Dołączył: 20 Wrz 2010
Posty: 22

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pią Wrz 24, 2010 1:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mój mąż stosuje Neomag bo ćwiczy całkiem sporo, kiedyś brały go skurcze, ale od pewnego czasu mam spokój, a w sumie teraz sobie to dopiero uświadomiłam, wiec chyba pomaga Rolling Eyes a ja to Rutinacee biorę albo witaminę C plus owocę w sezoenie!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szansa



Dołączył: 28 Wrz 2010
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Paź 09, 2010 10:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Preparaty w aptekach są syntetyczne, dlatego mają taką cenę. Osobiście takich nie polecam lecz wybór należy do każdego człowieka co wybiera.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
lib_elle



Dołączył: 06 Maj 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Maj 08, 2011 11:15 am    Temat postu: wpływ żelaza i wit B12 na okres... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy witamina B12, i żelazo o zwiększonym wchłanianiu kwasu foliowego i witaminy C mogą opóźnić okres?? Bo od tygodnia biorę te leki, a okres już dawno powinnam mieć a go nie mam Sad Czy te leki mogą mieć jakiś wpływ na to??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aptekarz77



Dołączył: 13 Cze 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Głowno
PostWysłany: Wto Cze 14, 2011 6:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na opóźnienie okresu ma wiele czynników - ciężko stwierdzić czy to witaminy. A jak dużo się opóźnia?
_________________
Tantum Verde
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Pon Lip 25, 2011 3:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak chcecie dobrze uzupelnic magnez polecam czekolade : )
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Leki Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3  Następny
Strona 2 z 3

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group