Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

WItam wszystkich serdecznie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
annapopiel



Dołączył: 30 Lis 2012
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lis 30, 2012 5:17 pm    Temat postu: WItam wszystkich serdecznie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Dzis dołączyłam do Was ponieważ szukam wszystkiego co może mi cos podpowiedzieć i doradzić. Otóż kiedyś w dzieciństwie miałam problem bo kilka razy złamałam sobie nogę... lek nie zrobili mi zadnych badań tylko ni z gruchy ni z pietruchy napisali mi ze mam wrodzoną łamliwośc kosci. Przestałam się łamac juz w wieku 6 lat. Łącznie miałam 5 złamań moje twardówki mają kolor błekitny....od tego czasu nic mi sie nie dzieje nawet po kilkakrotnym upadku. Powiedzcie mi, moze z własnego doświadczenia czy decydując sie na ciąże skazuje moje dziecko na wrodzoną łamliwośc kości???
pozdrawiam wszystkich serdecznie i z góry dziekuję za powazne podejscie do mojego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tyveri



Dołączył: 07 Lis 2012
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2013 10:20 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Łamanie gnatów nie jest zdrowe! To mamejstwo i niedoyebstwo! Niedopały tylko maja uszkodzenia własnego ciała! Obdukcja jest dla frajerów! Cwaniak jest zawsze zdrowy i pełen sił witalnych! Frajerki sa głupie! Cwaniaczki to d00peczki najlepsze! Nie usuwać mnie! Jestem troll i leń!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kokarda



Dołączył: 16 Kwi 2013
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Kwi 17, 2013 3:04 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie skazujesz:) prawdopodobieństwo choroby u dziecka 50%.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Genetyka Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group