Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

witam

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
asiabur



Dołączył: 01 Mar 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 01, 2015 3:46 pm    Temat postu: witam Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja bym chciała troszke poruszyć temat masażu domowego. Ja korzystam z maty masującej [reklama]. Jestem bardzo zadowolona i nie widzę w niej żadnych minusów. Niektórzy krzyczą że masażery są złe, ale ja się nie zgadzam ponieważ konsultowałam się z lekarzem. Mata jest wspaniałą więc polecam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
oktavia



Dołączył: 19 Gru 2014
Posty: 80

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Polandia
PostWysłany: Sro Mar 11, 2015 8:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Taka mata nie zastąpi prawdziwego masażu leczniczego, jest tylko jego namiastką. Jak już wydawać pieniądze, to lepiej na porządny masaż niż masażer.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
klakierka



Dołączył: 25 Mar 2015
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 25, 2015 4:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A w ogolę te maty coś dają ? Czy to pic na wodę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wiktoria.Z



Dołączył: 25 Lut 2015
Posty: 12

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Olsztyn
PostWysłany: Czw Mar 26, 2015 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja mama ma tą matę. Coś tam daje, ale no cóż - co lepsze - lampa solarium, czy słońce Riviery. Tutaj jest na tej samej zasadzie. Niby działa, niby jest ok, ale to nie to samo co prawdziwy masaż.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group