Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wirus czy jeszcze coś innego......

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 27, 2011 9:34 pm    Temat postu: Wirus czy jeszcze coś innego...... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam!Mam taki problem z 13 miesięczną córeczką od 2 dni nic nie chce jeśc potrafi zjesc tylko przez cały dzień pól parówki chociaż dobrze,że pije i od wczoraj zaczeła mniec biegunke strasznie wodnista.Ostatnim razem to samo miała i razem wymiotowała i pani doktor przepisała dla niej leki orsalit,acidolac baby i smecta.Nie wiem czy teraz podawac jej te leki i czekac czy to przejdzie a jak nie to wtedy isc do lekarza czy najlepiej isc jak najpredzej to skonsultowac??Czy takie objawy też mogą byz przy ząbkowaniu czy tez i wirus.Już nie wiem co myslec.raz jest,że sie bawi,się smieje a zaraz nadejdzie coś to marudna strasznie.Jeszcze mam jeden probrem od 2 tyg ucieka jej prawe oczko i na podwórku jak jest wiatr to zamyke te oko.Najlepiej jest zrobic badania a najblizej mamy do Białegostoku może jest ktoś z tamtąd i zna jakiegos dobrego okulisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agamm



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 21

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Kwi 12, 2011 1:34 pm    Temat postu: biegunka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, co do okulisty to nie jestem z Twojej okolicy,a co do biegunki to leki jakie masz na biegunke mozesz dawać bez konsultacji z lekarzem. Najważniejszy z tego jest orsalit-bo zapobiega odwodnieniu, probiotyk i smecta to też typowe leki przy biegunce. Te objawy mogą być też spowodowane ząbkowaniem. Niektóre dzieci znoszą je gorzej. Ja poszłabym do lekarza po 2 óch dniach biegunki bez poprawy-dziecko szybko sie odwadnia.Pozdr
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group