Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wielowodzie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
madzia01



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie Crying or Very sad niestety
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przykro mi bardzo Sad Powinnas pójśc do dobrego ginekologa ktory skieruje Cię na badania genetyczne... Wady letalne niestety są nieuleczlne, smiertelne... Sa to zmiany w chromosomach więc badania genetyczne sa konieczne. Oczywiscie to moja opinia... Chociaż moja ciocia byla w ciazy, dziecko mialo najcięzsza wade letalną bezmózgowie, usuneła ciążę a po roku urodziła zdrową córeczkęSmile
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia01



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czyli takie wady można wcześniej wykryć?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jesli wada letalna zostaje wykryta juz w ciąży, niestety nie daje mozliwości przezycia dziecka...
Tutaj możesz troche poczytać...
http://www.skotnicki.pl/ginekologia/content/view/51/49/

Ja nie wiem jakie badania genetyczne sie robi ale zawsze można sprobować porozmawiac na ten temat z lekarzem lub znależć porodnię genetyczna...
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
madzia01



Dołączył: 13 Sty 2008
Posty: 13

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziękuje za odpowiedzi na moje pytania i rady.pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
anetka
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Kwi 2006
Posty: 1766

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 6 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Nie Sty 13, 2008 11:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Życze duzo sił ... Pozdrawiam pa
_________________

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sztuczna



Dołączył: 28 Paź 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: gryfice
PostWysłany: Wto Paź 28, 2008 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W 9 miesiącu ciąży dowiedziałam się, że mam wielowodzie.Trafiłam do szpitala, trzymali mnie tam 2 tyg. bez badań do terminu porodu. poród miałam wywołany,córka urodziła się zdrowa,tylko miała żółtaczkę z powodu konliktu krwi grupy A i 0.Po 6 miesiącach okazało się, że córka ma duże niedotlenienie i jest dzieckiem niepełnosprawnym. Nikt mi do tej pory nie powiedział z jakiej przyczyny.Ciąża przebiegała ok., poród też, więc co to może być? Czy to przez wielowodzie? Nikt nie chce mi pomóc.Lekarze mówią, że tak bywa, ale czy napewno?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group