Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wielkość brzucha w ciązy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 6:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mka to normalne usg genetyczne przez brzuszek. Jeśli zauważą jakieś nieprawidłowości to wtedy mogą wykonać punkcje i pobiorą wody do badania. Na pewno jest dobrze a to badanie to rutynowe badanie na tym etapie ciazy
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 8:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki dziewczyny ta ciąża jest super ale ile przez nią nerwów bo no właśnie nie rośnie brzuch albo raz czujesz ruchy cały czas a raz wcale no ale macie rację nie ma co sie martwić tylko trzeba czekać na szczęśliwe rozwiązanie czego życzę nam wszystkim POZDRAWIAM
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_e



Dołączył: 30 Paź 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 22, 2010 6:09 pm    Temat postu: dno macicy poniżej pępka? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanko, co może oznaczać jeżeli dno macicy w 22/23 tc jest poniżej pępka? Tydzień temu byłam na usg i niby wszystko ok. ale cały czas czuję napięte dno macicy na wysokości bioder i martwi mnie to. W zeszłym tygodniu dzidzia szalała aż było przyjemnie a w tym cisza? Sad

Może pomożecie, pozdrawiam i trzymam za nas wszystkie kciuki.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hibbi



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 9:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej mam sprawe czy jak jest sie w ciazy w 6 miesiacu to mozna brzuch wciagnac ??? tak samo czy brzuch moze byc miekki ??? plis odpiszcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Sty 25, 2010 11:52 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak to wciagnac? Shocked
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hibbi



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 12:19 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tak wcignac brzuch ?? mozna ??? tak zeby byc szczupla ?? cz to jest mozliwe ????
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 12:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hiibi Ty żartujesz??
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hibbi



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 26, 2010 10:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie zartuje... I strasznie mnie brzuch boli i do tego ciagle mi w nim szczela bulgocze nie wiem jak to opisac
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 11:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hibbi brzucha nie wciągniesz choćby nie wiem jakbyś się starała. Brzuch jest miękki , no może troszkę twardszy niz normalnie. Bardzo twardy robi się przy skurczach. Ty jesteś w ciązy czy tylko pytasz?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Hibbi



Dołączył: 30 Wrz 2009
Posty: 18

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 27, 2010 7:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No pytam bo kolezanka jest w ciazy i nie ma tutaj konta i pisze ja Smile wiec czemu ona brzuch w ciagnie i nawet w normalne drzinsy sie zapnie ze ma faldki tluszczy na usg i do lekarza ma dopiero za 2 tyg i sier troche martwi bo okres ciagle ma co 2 tyg tak dostaje wiec pomozcie
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 5 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group