Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wielkość brzucha w ciązy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 10:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no taka sobie raczej. mam 58 kg z których przytyłam 3 kg.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Czw Sie 20, 2009 10:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja jestem 11\12 tydz i brzucholek jest golym okiem widac ze jestem w ciazy Smile w zadne moje spodnie sprzed ciazy sie nie mieszcze i chodze w ciazowych bo w innych juz mi nie wygodnie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 12:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja właśnie zaczęłam 28 tydzień i brzuszek jest niewielki Wink). Do 5 miesiąca nikt praktycznie nie zauważał że jestem w ciąży. W 6 nagle wyskoczyła mała piłeczka;)). Teraz jest już na pewno widocznie ciążowy ale malutki Smile Smile . W ubrania sie mieszczę, co prawda bluzki już za krótkie a spodnie z rozpiętym guzikiem ale nie jest źle. Przytyłam jak narazie 2 kg
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 3:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tosia 28tc to juz widac pewnie płeć Smile mozesz pochwalic sie? Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pon Wrz 21, 2009 5:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pewnie ,że mogę Wink. W brzuszku siedzi malutka Zuzanka;)
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 11:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dziewczyny ja już nie wiem czytałam co pisałyście ale i tak sie martwie jestem w 21-22 tc ruchy dzdzi czuję ale tylko gdy leżę lub siedzę spokojnie wtedy bryka i tylko po jednej stronie byłam na usg i maluszek jest dalej złożony na pół brzucha oczywiście też nie mam i to mnie martwi boję sie że żle rośnie i z maluchem jest coś nie tak nawet mój gin zastanawia się czy wszystko jest ok. Jest możliwe ż brzuch może sie nie pojawić??? kurcze wszyscy mi mówią żebym sie cieszyła bo z brzuchem jest ciężko ale jednak choć malutki to chciała bym go miec Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 2:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja czulam bardzo mocno ruchy dziecka w 17-18 tyg ciazy, teraz jestem ok 21 i cisza bylam u poloznej w pt i sluchalam tetna plodu oraz kopniakow okazalo si ze kopie non stop z tym ze nie czuje tych ruchow macica sie powiekszyla i dziecko ma wiecej miejsca, moze podobnie jest u ciebie jesli cie cos dreczy to idz do innego gina, obwod brzucha nie jest istotny istotna jest wysokosc macicy czy rosnie w Twoich tyg ciazy powinna byc troszke powyzej pepka pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Wto Paź 27, 2009 2:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mka spokojnie brzuszek wyskoczy lada moment. Ja też nie miałam długo długo a raptem pojawił się z dnia na dzień - dosłownie. Jest coraz wiekszy. Dzidzia na tym etapie ma jeszcze dużo miejsca więc o ile parametry dziecka są w normie to wielkość brzucha nie ma nic do rzeczy. Poczekaj cierpliwie a zobaczysz że brzuszek sie powiększy już niebawem. Ja jestem w 33 tygodniu ciązy i mam maleńki brzucholek. Wszyscy myslą ,że to 4-5 miesiąc. Nie kupiłam żadnego ciuszka ciążowego bo mieszcze się spokojnie w swoje . A niunia ma juz prawie 2 kg i ponad 40 cm. Gdzie ona się mieści?? Nie mam pojęcia ale jest dobrze. Pewnie u Ciebie jest tak samo.
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mka



Dołączył: 02 Mar 2009
Posty: 78

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 4:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj mam nadzieje ale dla pewności i swojego spokoju w poniedziałek ide na usg prenatalne to zobacze czy z maluchem wszystko ok. A dziewczyny to usg jest tylko przez brzuch nie będą mi wkuwać żadnej igły bo koleżanka mnie nastraszyła i nie wiem co myśleć???
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
KoffanaAgoosia



Dołączył: 21 Sty 2009
Posty: 130

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 5 podziękowań w 4 postach

Skąd: NORWEGIA - OSLO
PostWysłany: Sro Paź 28, 2009 4:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ta igle wbijaja jak cos jest nie tak to sa wlansie badania prenatalne, lekarze ich zazwyczaj nie robia gdy na usg wszystko jest ok Smile poniewaz same w sobie te badania niosa ze soba ryzyko powiklan i poronien... pozatym te badania wykonuje sie tylko prywatne i sa bardzo drogie, wykonuje sie je zazwyczaj u ciezarnych ktore przekroczyly 35rok zycia. Dzieje się tak dlatego, gdyż największe ryzyko wystąpienia zespołu Downa jest u starszych matek. Wiec jesli lekarz z usg stwierdzi ze wsyztsko jest ok to nie wykona takich badan wiecej poczytasz w innym dziale lub wogole w internecie o tych badaniach Smile

pozatym to sie nie zadreczaj napewno jest wsyztsko oki, tak naprawde nie musisz jeszcze czuc zadnych ruchow dziecka ja tez sie wiecznie zadreczam czemu maly nie kopie czy wszystko oki ale nie ma co sie martwic od tego sa lekarze jesli mowia ze wsyztsko ok to musimy im wierzyc buuziaki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 4 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group