Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wielkość brzucha w ciązy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
18renia



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 8:39 am    Temat postu: mam pytanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed

Ostatnio zmieniony przez 18renia dnia Sro Lis 23, 2011 7:05 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala8384



Dołączył: 14 Kwi 2009
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: szczecin
PostWysłany: Pon Kwi 20, 2009 9:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

opoznienie okresu moze byc rowniez przez stres.skoro pisalas o gwalcie.moze to jest powodem?radze zrobic test lub jeszcze raz isc do gina.moze jednak jestes w ciazy a wtedy bylo za wczesnie aby ja rozpoznac.a brzuch nie rosnie tak szybko.dopiero w 4 miesiacu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
18renia



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 10:35 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed

Ostatnio zmieniony przez 18renia dnia Sro Lis 23, 2011 7:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Test cokolwiek wykaże dopiero 14-16 dni od tamtego zdarzenia. Wcześniej nic...
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
18renia



Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 21, 2009 11:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Embarassed

Ostatnio zmieniony przez 18renia dnia Sro Lis 23, 2011 7:09 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Kwi 22, 2009 9:17 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

renia po pierwsze jesli to owoc gwałtu to mozna usunac ciaze... prawo tego nie zakazuje.wiem ze to podłe ale jesli bys sie wahała to mozna taka decyzje podjac. przepraszam jak uraziłam
po 2gie: 35 dni to juz dosc dlugo. zrob bhcg i bedziesz na 100% wiedziala czy to ciaza czy nie.
pozdrofka Mr. Green
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
jaa18



Dołączył: 18 Sty 2009
Posty: 117

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 8:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam pytanie!jestem w drugim miesiacu ciązy i juz pokazuje sie brzuszek??czy to nie za szybko??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

troche szybko Razz a jestes szczupla czy nie bardzo? Wink
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 10:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jaa18 napisał:
witam mam pytanie!jestem w drugim miesiacu ciązy i juz pokazuje sie brzuszek??czy to nie za szybko??

eeeee.. czy ja wiem? moja siostra też szybko miała brzuszek Smile mimo, że była bardzo szczupła.
potem w 6 miesiącu wyglądała jakby lada chwila miała rodzić Mr. Green
z tego co wiem to jest to kwestia organizmu.
moja mama np z pierwszym dzieckiem prawie w ogóle nie miała brzucha i sąsiedzi zastanawiali się skąd wzięła się moja siostra Mr. Green bo po mamie nic nie było widać (a na wsi sąsiedzi widzą i wiedzą wszystko) Mr. Green a potem w kolejnych ciążach brzuch był coraz lepiej widoczny Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sro Sie 19, 2009 10:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No właśnie im kobieta szczuplejsza tym większe prawdopodobieństwo że ten brzuszek ciążowy może być widoczny w tych pierwszych miesiącach.

Ale masz rację Gosiu Smile to jest cecha indywidualna i różnie się to ma nawet u jednej i tej samej kobiety Smile

Moja mama z moja siostrą przytyła 30 kg a ze mną tylko 6 i nikt nie widział ze jest ze mną w ciąży...Nawet znajoma położna się dziwiła czyim dzieckiem jestem...Bo przecież moja mama w ciąży nie była Wink
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 3 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group