Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wielkość brzucha w ciązy

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 10, 2008 4:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bzduraaa... 8 tydzien i juz płec widac? heheheh,napewno nie Smile Ewelinka17 ma racje. najwczesniej w 5miechu i to nie zawsze pokaze Smile cos krecisz.. Rolling Eyes Rolling Eyes Confused

ja stawiam na wzdecia,jakies zaburzenia trawienne a nie ciaze. albo zmien lekarza albo zrob test.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Picuś



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:12 am    Temat postu: :-/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kochalismy sie w Listopadzie i tylko wtedy mogla zajsc w ciaze . bo kolejny raz byl 3 tygodnie pozniej ale juz po tescie ciazowym . No dziekuje za rady i bede musial znalesc czasu i wybrac sie z nia do ginusia

Windo of hope . lekarz jest prywatny i mysle ze dobre to zadne wzdecia ... nie pozostaje mi nic innego jak isc do lekarza chyba ;-/ ale srednio mi sie to wszystko podoba ;-/


-----edited by emilka----
jeżeli chcesz coś dodać, to staraj się używać opcji "zmień"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:28 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to jzu nie wiem skad ten brzuch. na 100% jest za wczesnie...5 miech? niby jak Smile moze zmiencie lekarza ;]/ powodzenia Exclamation
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 11:40 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co za dzwina sytacja.. wspolczuje Ci picus ta wielka niewiadoma pewnie Cie dobija..a brak zaufania to tez nie najlepsza cecha w zwiazku. Poprostu jesli nie pomaga szczera rozmowa i nie ufasz swojej dziewczynie to masz tylko jeden wybor: wizyta u gina, koniec kropka Exclamation rowniez zycze powodzenia i zeby sie wszycho wyjasnilo i zeby to bylo Twoje dziecko Rolling Eyes
Powrót do góry
Picuś



Dołączył: 09 Sty 2008
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:04 pm    Temat postu: :-/ Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No dobija a teraz jeszcze zapytalem sie jak to jest ze termin jest na czerwiec skoro ciaza trwa 9 miesiecy . A ona odrazu ze jesli uwazam ze to nie moje dziecko to jest jej bardzo przykro i calkiem zmienila do mnie nastawienie .
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pinezka
Gość









PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hmm bo wiesz jesli to Twoje dziecko jest naprawde to tez nie dziw sie jej ze jest jej przykro Sad widzisz wedlug mnie jesli jestescie w zwiazku to sytuacja jest zupelnie inna.. moze rzeczywiscie to jest Twoje dziecko i ona Cie nie zdradzila. To wtedy ona ma prawo sie z tym zle czuc ze Ty jej nie wierzysz Rolling Eyes rozumiesz oo co mi chodzi Question no coz..wez wolny dzien w pracy i idzcie do prywatnego gina - bedzie po sprawie nie uwazasz Question nie odkladaj tego na pozniej bo po co..beda same zgrzyty tylko Confused

P.S. chyba odbiegamy od tematu dzialu albo mi sie wydaje Embarassed
Powrót do góry
ewelina17i



Dołączył: 25 Paź 2007
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dobczyce
PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 12:59 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aha a jezeli to naprawde Twoje dziecko to musiala zle obliczyc termin porodu o tym tez pogadajcie... POWODZENIA!!!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Sty 11, 2008 2:28 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czekajcie to jednak to ciaza? Picus??? własnie dziewczyny dobrze mowia, jak cos sie nie zgadza to wychodzi na to ze był skok w bok... jesli naprawde spodziewa sie dziecka to zrob test na ojcostwo...po co masz wychowywac nie swoje dziecko... ja juz sie pogubilam... moze ona kłamie??? Confused
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Anetka1991



Dołączył: 01 Lut 2008
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 18, 2008 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Bez obrazy, ale znałam taki przypadek i to napewno nie jest twoje dziecko! Ja bym na twoim miejscu dosc konkretnie porozmawial ze swoja dziewczyna, ona poprostu robi Cie w balona! Ja tez jestem w ciazy w 4-miesiacu ale brzucha takie duzego jeszcze nie mam... Very Happy pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noemi



Dołączył: 09 Mar 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 11, 2009 11:03 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja kolezanka juz w 4 miesiacu wiedziala plec dziecka to zalezy jak sie dzidzius ulozy ale w 2 miesiacu jest to nie mozliwe a po za tym w drugim miesiacu raczej by nie bylo widac brzuszka

Dodano po 4 minutach:

zgadzam sie z kolezanka wyzej Wink dziewczyna robi Cie w balona ... jesli mowisz ze kochaliscie sie w listopadzie to napewno termin nie bylby na czerwiec.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następny
Strona 2 z 6

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group