Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wielki stres ;/ przed wpadnieciem

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ssak



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 05, 2007 10:20 pm    Temat postu: wielki stres ;/ przed wpadnieciem Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po każdym stosunku z kobietą ogarnia mnie wielki stres zabezpieczamy się i wszystko jest ok ... ale STRASZNIE boje się że zostane tatusiem nachodzą mnie różne dziwne myśli ..... ;/ nie wiem co z tym zrobić za duże styki Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 2:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a dziewczyna bierze tabletki anty? jesli nie to moze procz gumek kochajcie sie tylko w dni niepłodne? wtedy szanse sa 0rowe ze zostaniecie rodzicami Smile wiem ze przyjemnosci sie nie wybiera,poprostu sie chce i juz,ale skoro tak bardzo przezywasz to moze warto poczekac do niepłodnych?
A tak poza tym: mozesz przeciez co pare minut sprawdzac gumke czy wszystko jest oki Wink a przy szczytowaniu wyjac nawet minute wczesniej Wink ciazy napewno nie bedzie Exclamation pozdrawiam i zycze bezstresowych przyjemnosci Wink Laughing
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 6:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To znaczy, że mają uprawiać seks tylko w dni niepłodne? Cool
A jeżeli będą mieli ochotę akurat w dni płodne? Smile

Proponuję zadbać o dobrą antykoncepcję, poczytać trochę na temat jej skuteczności i będzie dobrze. Wink

Naprawdę, jeżeli razem poczytacie jak skuteczna jest metoda to wtedy uświadomicie sobie to, że jeżeli się zastosujecie do zasad danej metody antykoncepcyjnej, to nie będzie dzidziusia.

Dobrą antykoncepcją na pewno są tabletki.
A jak sie zabezpieczacie?

Strach przed zajściem w ciążę ma bardzo dużo par. Uważam, że to wynika właśnie z niewiedzy o antykoncepcji.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ssak



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja używam prezerwatyw durex extrasafe nic pozatym jestem jeszcze nie doświadczonym chłopcem ( heh gdybym ja jeszcze wytrzymał te pare minut Wink rozmawiałem z nią o tabletkach ale nie jest do nich przekonana ( musiała by je ukrywać , koszty , samopoczucie .... niedługo 17 urodzinki Wink nie wiem czy można ją do nich przekonać chyba że wy mi doradzicie jak z nią porozmawiać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Yalissea dopisałam rowniez ze przyjemnosci sie nie zaplanuje,sie chce ot tak poprostu niewazne czy płodne czy nie,ale skoro tak bardzo przezywa to moze to dobry pomysl? aha i tabletek tez nie chce brac to co Ty radzisz?
mozna i w płodne -jasne ze tak Laughing sprawdzajac co jakis czas. Ale wg mnie bedzie bardziej zestresowany mysla ze jest wieksze ryzyko.
Ssak trening czyni mistrza. Pomalu,pomału i nabierzesz pewnosci Razz powodzonka!
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ssak



Dołączył: 28 Kwi 2007
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 8:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

spoko maroko :* thx Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastja
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Cze 2007
Posty: 965

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 10 podziękowań w 10 postach

Skąd: lubelskie
PostWysłany: Pią Lip 06, 2007 11:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

poczytaj tez sobie o tym na necie...np na kobieta.pl Smile
nabierzesz pewności siebie.

powodzenia
nu
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group