Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wiele wątpliwości, podejżenie grzybicy penisa

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Szary1234



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 7:42 pm    Temat postu: Wiele wątpliwości, podejżenie grzybicy penisa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam, to mój pierwszy post, nigdy wcześniej nie korzystałem z tego typu pomocy. Mam już18 lat i od pewnego czasu zacząłem interesować się moim penisem pod względem medycznym oczywiście Wink . Mianowicie problem wygląda następująco. Zauważyłem, że co kilka dni, gdy odsłaniam żołędzia, zbiera się tam dziwna masa, początkowo myślałem, iż jest to wina słabego otrzapywania go po sikaniu. Gdy przyjrzałem się sprawie bliżej, zauważyłem, że to nie jest żadna masa tylko naskórek z żołędzia. Zbiera się on za żołędziem, po umyciu znika na kilka dni, po czym znów się pojawia. Możliwe, że jest to grzybica, bo nie znam innego powodu, dla którego miałaby z kolegi zchodzić skóra, lecz nie mam swędzących plamek i trudno mi stwierdzić czy jest zaczerwieniony, choć mam wrażenie że delikatnie jest. Oczywiście to co się zbiera za żołędziem nie pachnie najlepiej. Szukam metody na ten problem, nie chciałbym sprawić przykrości żadnej kobiecie. Gdy poszedłem z moimi domysłami do lekarza przy okazji robienia bilansu mój penis był dzień wcześniej myty i nie wiem czy było to przyczyną zbagatelizowania problemu przez lekarza, może nic nie zauważył. Nie chciałbym mu znowu suszyć głowy, boje się wyśmiania mimo, że jest to jego obowiązek. Przeczytałem na pewnej stronie, że Clotrimazolum podobno pomaga. Czekam na wasze porady.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gosia85
Przyjaciel forum


Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 2393

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 117 podziękowań w 117 postach


PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 8:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wybacz moje pytanie- ale może wystarczy się częściej myć? Wink

a tak poważnie - clotrimazolum jest pomocne ale tylko pod warunkiem, że rzeczywiście masz jakąś infekcje/ grzybicę.
jeśli chcesz sprawdzić czy z penisem wszystko ok możesz pokusić się o wymaz spod napletka.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 9:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To ja od razu rozwieję wątpliwości. Jesli nie odczuwasz pieczenia lub swędzenia,jest to najzwyklejsza w świecie mastka. Nie jest to nic patologicznego.

Należy po prostu zachować odpowiednia higienę, czyli przy każdej kąpieli / prysznicu odciągać napletek i myć całego penisa.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Szary1234



Dołączył: 14 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 14, 2010 10:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziękuję, to jest właśnie to, z nikim o tym nie rozmawiałem, a sami z pewnością wiecie że na takie tematy trudno się rozmawia. Dziękuję, teraz wiem że jest wszystko w porządku Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mnich150



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 6:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie czy przez dotykanie penisem narzadow zenskich moze doprowadzic do zarazenia choroba weneryczna? i penis wszedl na chwile w pochwe ale na sekunde...pytanie do specjalisty
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 7:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mnich150
Czy masz powody do przypuszczeń,ze się zaraziłeś chorobą weneryczna,jeśli tak, jakie objawy i kiedy odbył się stosunek.Nie jest istotne jak długo członek był w pochwie.Istotne czy partnerka był zakażona.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mnich150



Dołączył: 16 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 16, 2010 11:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a po jakim czasie robic badania?

nie zakładaj osobnego tematu jeśli zadałeś już swoje pytanie .
robisz bałagan na forum.
temat usunęłam
Gosia85
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Czw Mar 18, 2010 4:18 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W zależności od rodzaju jednostki chorobowej(rodzaju zarażenia) pierwsze badania w chwili wystąpienia niepokojących objawów po 3 dniach w innych przypadkach po 3-6 tygodni.
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group