Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wieczna młodość??

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ppiotrekk



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:25 pm    Temat postu: wieczna młodość?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam prawie 23 lata.zachowuje sie jak 17-latek.Mam zanjomych w tym wieku.Wyglądam też na tyle.(czesto w sklepie pytają o dowód).od pewnego czasu zaczeło mnie to zastanawiać,co sie ze mną dzieje!z Dziewczynami tez niewiem jak sobie poradzic te 16,17-nastki wydjaą mi sie zadziecinne a te starsze zbyt dorosłe??Tak samo jest z zachowaniem,w pracy jestem w miare normalny a poza zachwuje se jak typowy gówbniaż coś jest ze mną nietak??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Yalissea
Przyjaciel forum


Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 1395

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 12:53 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co? że jak to...? opisz bardziej szczegółowo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Lip 04, 2006 2:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy spotkało Cie coś przykrego związku z twoim zachowaniem?

Spontaniczność, zachowanie bez krępacji, pewnego rodzaju gafy, to może być na pierwszy żut oka dziwne i nie poważne, lecz miłe.

W życiu nie chodzi aby być ciągle smutasem.
Myśle że jeżeli nie będziesz przeginać z pewnymi sprawami i skupisz sie na początek na paru osobach, np w pracy, to ludzie zakceptują twój sposób bycia.

Jeżeli był(a) byś niegorżny, nie mściwy czy obłudny to ja osobiście po pewnym czasie jestem wstanie zakceptować osobę która no może nie zawsze jest poważna w tedy kiedy ja jestem.

Wiesz gdy wchodzi sie w pewne środowisko nowe, trzeba troszkę czasu i dobrej woli z obu stron, te parę osób z pracy musi sie przywyczaić do tego jak(a/i) jesteś, ale ty też musisz spuścić z tonu i ni wkurzać ich za bardzo. Czasem zrobić coś w brew sobie, ugryść sie w język czy zrezygnować z jakiegoś żartu.

Sam mam tak w klasie, na pozór z ludźmi których naprawdę lubię wszystko mnie różni, ja słucham trance oni metal, ja mówie poważnie, oni luźno, ja ubieram sie poważnie i dorośle, oni mają czarne koszulki nawet gdy jest +30 C w cieniu.

Ja zaczełem mówić prościej, nie wymądrzac sie, oni mimo ze czasem moich ripost kompletnie nie rozumieją akcpetują je.
Tak naprawdę to zaczeliśmy sie uczyć od siebie na wzajem, ja poznałem ich oni mnie, wiedzą co ja lubię, trochę im wyjaśniłem jakczegoś nie wiedzieli, oni mi też wyjaśniają wiele rzeczy.

Co do wyglądu, ja mam 19 lat a wyglądam na 24, 25 a mój kumpel tak jak ty zawsze musi pokazywać dowód jak kupuje alkohol ;P

Ważne abyś ty znał(a) swoją wartość, dogadywanie sie z ludźmi wymaga czasu i wcale łatwe nie jest.

Myśle że jak podejdziesz do tego troszkę bardziej optymistycznie, to zobaczysz że te parę osób jest całkiem fajne i można z nimi pogadać i zaprzyjaźnić sie Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

M oja dziewczyna ma 22 lata a wyglada jak taka 18 letnia dziddzia:D a zachowuje sie nie wiele lepiej:D
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 10:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

chodzi o to ze wszyscy znajomi poukładali sobie życie a ja stoje w miejscu.koleguje sie z młodszymi,nie mam kobiety na stałe.Boje sie dorosłości poprostu
Powrót do góry
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sro Lip 05, 2006 11:10 pm    Temat postu: b Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam kuzyna w twoim wieku i zachowuje sie identycznie jak ty. moim zdaniem nie jest to nic zlego ani nie normalnego.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ppiotrekk



Dołączył: 04 Lip 2006
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 1:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oj chyba jednak coś jest bo jestem chory na depresje i mam zaburzenia osobowości
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
naneczka



Dołączył: 02 Lut 2006
Posty: 138

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: wrocław
PostWysłany: Sob Lip 08, 2006 9:17 am    Temat postu: w Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze po prostu za bardzo sie tym przejmujesz.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Czw Paź 05, 2006 11:14 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

może najwyższy czas poprostu zmienić towarzystwo na to w twoim wieku - z czasem przejmiesz ich punk widzenia i zachowanie

a wygląd - cóż mnie tez pytaja o dowód a czasem wrecz uwazaja ze podrobiony Smile tak juz mam i cóż - to problem innych jak im niepasuje. Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Eternal



Dołączył: 10 Maj 2006
Posty: 19

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sob Paź 28, 2006 5:55 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

helloween napisał:
M oja dziewczyna ma 22 lata a wyglada jak taka 18 letnia dziddzia:D a zachowuje sie nie wiele lepiej:D


Zrób sobie rachunek sumienia i pomyśl jak Ty sie zachowujesz młody człowieku, bo jako Twoja dziewczyna czytając to co napisałeś, mogłabym sie obrazić Confused Dobrze, że to już taki stary post. Ale jeśli nadal tak twierdzisz, to to bez znaczenia..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Zdrowie psychiczne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group