Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

widoczne żyły na stopach pod kolanami..

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
meteors77



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 19, 2007 8:10 am    Temat postu: widoczne żyły na stopach pod kolanami.. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na stopach pojawiły mi się niebieskawe żyłki widać też wyrżnie żyły tam oraz podobnie ,,niebiesko,,pod kolanem i w okolicach uda..mam jakiś stan zapalny wyniki krwi ok tylko ob powiększone jak i śledziona..cholesterol w normie nawet niższy
mam prace:facet 2 metry praca przy kompie i stania sporo i chodzenia ..non stop
czy to objaw jakiegoś stanu zapalnego żył?ma to związek z nadciśnieniem?
co można domowymi sposobami zrobić?rutinoscorbin itd..?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 6:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

najczęściej takie żyłki pojawiają się własnie na łydkach, stopach i podudziach. myśle, że zarówno wysokie ciśnienie (bo wtedy ścianki żył stają się widoczne) i pozycja stojąca, a tym bardziej siedząca (nie pracuje pompa mięśniowa) mogą mieć na to wpływ.

powinienes prowadzić aktywny tryb życia, jakiś spacerek, gimnastyka, robić masaże, chłodne kąpiele, dobre efekty dają tez bandaże elastyczne. z tabletek, to jak najbardziej rutinoskorbin wzmacnia naczynka i venoruton, retralex itp, a maści to lotion 1000, emo-żel itp.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
meteors77



Dołączył: 10 Cze 2007
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2007 6:49 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kupiłem rutynoscorbin i venotrex.problem ze ja godzinami chodzę i nie mogę usiąść albo siedzę i stoję.doktor ogladał moje stopy dał mi o ile odczytam doxinum czy roxinum nie wyklucza ze to pczatki zylaków.isoptin zbija mi cisnienie ale czuję czasami jak mam nogi jak z ołowiu cieżkie no i plus to że jestem bardzo wysoki to podobno wpływa jakoś na krążenie ..
do i z pracy jadę na rowerku ponad 4 km w jedną wszędzie staram się dojechać tak ..po pracy przejmuje maluszka mam 1,5 roczną małą takze wieczorem gdy zasnie padnięty jestem maks..
mam zrobić za około 3 tygodnie jescze raz badania krwi w zaiązku z tym ob podwyższonym
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group