Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

węzły chłonne

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
umyuam



Dołączył: 27 Sty 2010
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 09, 2010 6:11 pm    Temat postu: węzły chłonne Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Około tydzień temu zaczęło bolec mnie biodro i "jakis narząd" z przodu, wlasnie kolo biodra. z poczatku myslalam ze to jajnik, a ból promieniuje. jednak zaobserwowalam u siebie jakby spuchniete węzły chłonne, czuję, jakbym miała coś co mi przeszkadza, na zgięciu nogi nad udem. ok 3 cm wyżej wyczułam też jakies stwardnienia, ktore maja ksztalt polaczonych ze soba kulek[?]. dzis przy chodzeniu bolała mnie równiez pachwina, jakbym miała tam bolącego mięśnia.
dodatkowo, od tygodnia jestem nie do życia, chodzę bardzo oslabiona i zmeczona. oprocz tego czuje sie dobrze, nie mam zadnych objawow przeziebienia itp.
czy moze to byc cos powaznego? czy powinnam isc do lekarzA?
dodam, ze niedawno bylam u ginekologa, ktory nie zrobil mi USG, ale nie wyczuł u mnie zadnych zmian i powiedzial, ze przydatki są zdrowe, tym bardziej wykluczam jajnik.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dimedicus



Dołączył: 21 Sty 2010
Posty: 82

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach


PostWysłany: Sro Lut 10, 2010 6:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

umyuam Wskazane jest wykonać usg j.brzusznej(może .to przepuklina) trudno jest ocenić na odległość bez badania.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group