Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wędzidełko - kłopoty i lęk...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
aaaaa



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Paź 27, 2008 3:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po jakim czasie po zabiegu mozna brykac sobie juz na swym ogonku Smile)))
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masser



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 8:43 pm    Temat postu: Przyklejony Napletek Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam, mam 17 lat, i mam maly problem, otoz wydaje mi sie ze mam przyklejony napletek ;o

wygląda to tak, miedzy napletkiem a żołędziem z jednej strony jest takie jakby małe złączenie, coś jakby kawałek skóry przyłączony do żołędzia. Co z tym zrobic? :/
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 8:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jeśli znajduje się to po spodniej stronie prącia to nic z tym nie rób bo to jest wędzidełko.i tak ma być.chyba ze podczas zsuwania napletka odczuwasz ból to wtedy idź do urologa bo prawdopodobnie masz zbyt krótkie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
masser



Dołączył: 03 Lis 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak, a jezeli mam zbyt krotkie to co urolog z tym moze zrobic? Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Pon Lis 03, 2008 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Będzie to zabieg w znieczuleniu miejscowym.chirurg najpierw natnie wędzidełko a natępnie przyszyje je troche niżej niż znajdowalo sie pierwotnie i będzie po problemie.

poczytaj sobie jeszcze wypowiedzi innych forumowiczów:

http://www.biomedical.pl/forum/1-vt377.html?postdays=0&postorder=asc&start=0
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tomix1992



Dołączył: 23 Lis 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 6:38 pm    Temat postu: Problem z napletkiem. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Mam problem ze ściągnięciem napletka z żołędzi, a mianowicie bardzo mnie boli podczas zsuwania (tak jakby był za mały), na siłę da się go ściągnąć jednak jest to bolesne, dzieje się to tylko wtedy gdy mój członek jest w wzwodzie, kiedy jednak nie jest w wzwodzie napletek schodzi bezproblemowo do końca. Mój napletek gdy jest naciągnięty na żołądź jest długi i zwisający, może to tez jakaś przyczyna? Bardzo się tym martwię i nie wiem co robić, proszę o jak najszybszą pomoc.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Nie Lis 23, 2008 10:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Masz najzwyczajniejsza w świecie stulejkę którą zwykle wykrywa się u małych chłopców i likwiduje.
Musisz iść do lekarza,urologa który przeprowadzi zabieg polegający na usunięciu części albo całości napletka.
W łagodnych przypadkach stosuje się zabieg plastyczny poszerzający ujście napletka. Zazwyczaj operacja przeprowadzana jest przy znieczuleniu miejscowym. Rehabilitacja trwa niewiele ponad dwa tygodnie.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwunia



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 10:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co gdy podczas stosunku nadrywa sie skora napletka co powoduje krwawienie i ból? do jakiego lekarza sie udać? urologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Sob Lis 29, 2008 11:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak.
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
iwunia



Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 8

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pon Gru 01, 2008 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a co to moze byc? naderwanie wiezadelka? jak to sie leczy aby pozniej juz nie bylo takich problemow?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 8 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group