Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wędzidełko - kłopoty i lęk...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wooju



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 5:15 pm    Temat postu: peknieta zylka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam,

nie jestem pewien czy to odpowiednie forum, jesli nie to prosze o przenieseinie postu. mam nastepujacy problem w czasie stosunku naderwala mi sie żyłka pod zołedziem. (nie oderwala sie do konca.) Co mam robic?? czy moze to być grozne??

prosze o szybka odpowiedz.

pozdrawiam
wooju



-------edited by emilka-------
przyłączyłam do tematu zbiorczego
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Pon Cze 02, 2008 11:48 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sensie wędzidełko sobie naderwałeś?
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wooju



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 12:08 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jesli ta zylka tak sie nazywa fachowo, to tak. odrobine sie naderwala i poszlo sporo krwi. stalo sie to rano i poki co jest ok, ani nie boli ani nie szczypie, tylko czuje ze cos jest nie tak... czy musze isc do lekarza czy zagoi sie samo?

dzieki
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Wto Cze 03, 2008 12:25 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinno sie samo zagoić... staraj się sikać tak, żeby mocz sie nie dostał pod napletek i jak masz w domu np. oxycort to możesz smarować, żeby się infekcja żadna nie wdała.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaaaa



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 21, 2008 11:30 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co o tym sądzicie?? uwaga zdjęcia dozwolone od 18 lat ;D

Zdjęcia usunięte
Zibi
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 12:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i co ja mam powiedzieć? Ja nic nie widzę.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaaaa



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 22, 2008 11:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nierozumiem czemu zdjęcia zostały wykasowane???? jak kiedys pytałem to podobno mozna wstawic
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sro Lip 23, 2008 12:11 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nowy Regulamin...

Kolego Ty na serio nic tam nie masz. Nie wiem może to złuszczający się naskórek?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
aaaaa



Dołączył: 26 Cze 2007
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 10:58 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam poraz ponowny chcalbym zapytac czy zabieg na wędzidełku jest zabiegiem trudnym bo czekam juz na niego 1,5 miecha i przesuniento mi go jeszcz o miesiąc lekarz powiedzał mi zebym lepiej poczekał i miał zrobione to w kraku niz ktos miałby mi to zepsuc , czy wiec ten zabieg jest jakis trudny???? bo zastanawiam sie nad szybszym zrobieniem go u siebie w miescie tylko z koleji lekarz u mnie w miescie nieumiał rozpoznac problemu . Tak ze nasuwa mi sie inne pytanie . Ten zabiek wykonuje lekarz urolog czy też oddaje pacjenta w ręce chirurga prosze o pomoc!! bo hyba prendzej doczekam sie impotencji niż tego zabiegu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Zibi
Przyjaciel forum


Dołączył: 14 Cze 2007
Posty: 1380

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 8 podziękowań w 8 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Wto Wrz 16, 2008 1:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To jest zabieg, znieczulenie zapewne miejscowe Smile Nie jest trudny.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 7 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group