Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wędzidełko - kłopoty i lęk...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Gość










PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 1:32 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie powiedzialem....nie moge....wstydze sie cholernie....nie wiem jak to zrobic....powiem jej jak juz bedzie po wszystkim...momentami to zyc sie nie chce Confused
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 2:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Spokojnie, a gdyby to twoja dziewczyna nie mogła z jakiegoś powodu kochać sie?
Nie wiem jakieś zapalenie czy co kolwiek co by jej utrudniało stosunek, wolał byś aby sie męczyła, okłamiwała Cie, szukała wykrętów i wymówek?
Jak Ty byś zareagował na taką informacje?

Wydaje mi sie żę chyba nie zostawił byś jej, ani nie wyśmiał, lecz po prostu poczekał aż stosunek dla niej będize możliwy i będzie tylko i wyłącznie przyjemnością (a nie jakimiś frustracjami).
Myśle też że na pewno nie chciał byś jej urazić czy przekroczyć bariery wstydu oraz intymności w sposób który mógł by sprawić jej przykrość ale przejoł byś sie tym wszystkim i chciał jej pomóc, wesprzeć, dodać otuchy.

Dlaczego nie chcesz dać jej szansy zaopiekowania sie Tobą, przecież jej tak samo jak Tobie zależy na tym abyś czuł sie dobrze, wszczególnośći w sypialni. Nie ma co tego gmatwać, niedomówienia są zabójcze, przecież ona na prawdę może wyciągnać mylne wnioski z wykrętów i niedomówień.

Męska decyzja, raz a porządnie, głęboki w dech jednym tchem powiedzieć najkrócej jak to sie da. "mam problem z wędzidełkiem nie mogę sie kochać, a potem "niech sie dzieje wola nieba ..." jak to pisał Fredro.
Ona pociągnie dalej temat, będize chciał dowiedzieć sie co to znaczy o co chodzi, pozwól jej pytać i odpowiadaj, wiąże sie to ze wstydem, skrępowaniem.

Nie rań siebie i jej próbą kłamstw i wykrętów, nie sprowadzaj stosunku od samego początku do lęku.
Pierwszy raz zawsze wiąrze sie z nowymi doświadczeinami a tym doświadczeniom towarzyszą emocje, emocje tak duże i tak głębokie iż otwarcie sie tak mocno sprawia poczucie lęku, wstydu, a nie mówiąc jej o twoim problemie potęgujesz to wszystko, mimo że w gruncie żeczy wcale to takie proste nie jest ty sprawił byś wam obojgu 2 razy większe niestety negatywne przeżycia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Darek1988
Gość









PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 8:37 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No madrze mowisz....i zapewne masz racje...bede musial sie jakos zebrac i jej powiedziec o tym Confused a czy w kazdym przypadku trzeba wykladac tyle kasy na ta operacje? bo u mnie ciezko z kasa jest....i trzeba sie umawiac na wizyty z urologiem? i placic mu za wizyte? pomocy Confused
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 9:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W szpitalu mozńa to wykonać bezpłatnie.

Najpierw musiał byś iść do lekarza pierwszego kontaktu, poprosić o skierowanie do urologa. A potem z urologiem już konkretnie sie umawiać.
Korekcje wędzidełek oraz stulejki jest refundowana przez NFZ w całości.
Czyli nie musisz nic płacić.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Darek1988
Gość









PostWysłany: Nie Cze 04, 2006 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pierwszego kontaktu czyli do lekarza rodzinnego tak? a za wizyte u urologa placi sie cos?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 9:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak to lekarz rodzinny.

NIe za wizyte u urologa nic sie nie płąci.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gość










PostWysłany: Wto Cze 20, 2006 10:54 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zabieg jest całkowicie bezpłatny. Sam go miałem wczoraj. Mam 19 lat, kochałem się z za krótkim wędzidełkiem i po pewnym czasie unikałem stosunków z moją dziewczyną, gdyż ból był nie do wytrzymania i w każdej chwili bałem się, że mi wędzidełko pęknie. Zabieg odbył się w znieczuleniu miejscowym. Bolał sam moment znieczulenia, potem już nic, ale cały zabieg był bardzo nieprzyjemny. Jednak wszystkich, którzy mają problem z za krótkim wędzidełkiem jak najbardziej namawiam, aby zdecydowali się na jego wydłużenie. Z tego co dzisiaj rano zdołałem zauważyć, to mam 2 miejsca zszyte. Jedno, w którym zostało wykonane nacięcie aby oderwać wędzidełko i tam mam 2 szfy i niżej tam gdzie wędzidełko zostało przyszyte kolejne 2-3. Nic mnie nie boli, jednak przy porannym myciu, które wiążę się ze zsuwaniem napletka bardzo się boję, aby nic mnie nie bolało, bo wkoncu jest to świeżutka rana. Z tego co wiem, szfy same znikną po 2 tygodniach, jeśli nie postaram się usunąć je sam. Po miesiącu wszystko będzie już najprawdopodobniej w jak najlepszym porządku
Powrót do góry
ie3



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sie 16, 2006 8:56 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam .
Mam problem z wędzidełkiem i mam pytanie mógłbym wykonać zabieg w moim mieście ale nie jestem zbytnio przekonany do lekarzy tam urzędujących więc mam zamiar wybrać się do prywatnej kliniki urologicznej i tu moje pytanie czy konieczne jest przed udanie się do lekarza rodzinnego i orientacyjnie ile kosztuje w takiej klinice taki zabieg??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Lolek



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 1:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam...
Ja niestety mam ten sam proble ale sie wstydze powiedzieć rodzicom o tym i iść do lekarza. Bardzo bym chciał, żeby było juz po ale sie boje... głównie to tego zabiegu(przecinania) Ktoś w temacie mówił, że wkuwają 3 igły znieczulające, czy jakoś tak a potem tną... Czy to boli?? i czy coś czuć??. Niedługo moze bede miał operacje artroskopową kolana i sie zastanawiam, czy przy okazji nie da sie tego wędzidełka zrobić jak bede znieczulony i uspiony... Confused Confused Confused Crying or Very sad Crying or Very sad Shocked
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
ie3



Dołączył: 16 Sie 2006
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sie 17, 2006 10:41 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jest tu ktos kto odpowie mi na te pytanie , bardzo mi zalerzy na jak najszybszym zalatwieniu sprawy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 3 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group