Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wędzidełko - kłopoty i lęk...

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
ziom :(
Gość









PostWysłany: Pon Kwi 24, 2006 5:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wczoraj zerwałem sobie wędzidełko. Czy muszę udać się do lekarza? Czy moge jakoś wyleczyć się w domu? Czy jeżeli musze to moge to zrobić bez wiedzy rodziców? mam 16 lat
Powrót do góry
Solo
Gość









PostWysłany: Pią Maj 05, 2006 1:36 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

natychmiast do lekarza!!! urologa. Mi po urodzeniu stulejkę zlikwidowali mam teraz 15 lat teraz mam zakrótkie wędzidełko heh.... i będę musiał sobie pójść na zabieg i bedzie spoko Very Happy
Powrót do góry
Darek1988
Gość









PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 7:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Niedlugo przyjezda do mnie moja dziewczyna...i z tego co wiem...bedzie chciala w koncu stracic dziewictwo....wiem w sumie fajnie ze ze mna itp....ale boje sie...bo mam wlasnie problem z krotkim wedzidelkiem...nie wiem co mam robic...cholernie sie boje tego ze nic nam nie wyjdzie...albo ze zerwe sobie to wedzidelko Crying or Very sad kurcze wiecie moze ile kosztuje taka wizyta u lekarza jakiegos? i operacja? prosze pomocy Sad
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 9:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze to nie przejmuj sie, powiedz jej o tym, przecież ona nie chce Cie zgwałcić tylko być z tobą Wink

Przecież nie wymusi nic na tobie, ani też nie załamie sie, nie jesteście ze sobą dla samego seksu, więc nie ma mowy o tym aby odżuciła Cie gdybyście mieli jeszcze chwilkę zaczekać.

Pokaż jej że ufasz jej (chodź to czasem najciężejsze jest, przyznać sie przed najbliższą osobą do pewnych słabości), na pewno przyjmie to jako zaufanie, podzielenie sie czymś intymnym. Nie myśl że to jakaś skaza, to sytacja która jest. Nie trzeba sie jej bać.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Darek1988
Gość









PostWysłany: Wto Maj 30, 2006 10:46 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A jak myslisz....mogl bym z nia sie kochac...z tym defektem?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 7:12 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdania są podzielone, praktyki też różne.

Ja osobiście jednak radził bym załatwić wszystko do porzadku i nie przeżywać stresu, zwłaszcza jeżeli ma by to pierwszy raz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
pawellllllllllll
Gość









PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 7:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie takze doszlo do zerwania wedzidelka podczas stosunku. natychmiast postanowilem z dziewczyna jechac do lekarza. on to obejrzal i powiedzial ze nic nie trzeba z tym robic, samo sie zagoi. mozna kupic aloes i smarowac ale nie trzeba. aha no i na miesiac przerwac stosunki. powli sie goi, wcale nie boli ale sa male krwawienia niemal codziennie, w sumie to minely dopiero 3 dni, wiec mysle ze z czasem one zanikna i bedzie ok. a wiecie moze ile kosztuje zabieg calkowitego usuniecia wedzidelka w Warszawie? robil to ktos? jak to wyglada?
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 5:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrze że mnie interesowało moje ciało już jak byłem kilkuletnim chłopcem. Denerwowało mnie że nie mogę całkiem "naciągnąć" Wink

Zgodzę się z tym że samo się zagoi - pamiętam że sam sobie zerwałem - po pewnym czasie się zagoiło i wszystko jest jak najbardziej ok ;]

Tylko ja bym radził częściej "wietrzyć" i myć tamte miejsca po "zabiegu" szybciej i lepiej się zagoi.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Darek1988
Gość









PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 12:23 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nom...i juz na 100% bedzie ten pierwszy raz....no nie dam rady nawet do urologa pojsc...przed przyjazdem jej.....no trudno..zaryzykuje i bede sie z nia kochal Shocked twadrym trzeba byc Razz Nie no nie mam wyboru...zdam relacje co i jak ....jak juz bedzie po wszystkim. Pozdrawiam
Powrót do góry
Jah



Dołączył: 18 Kwi 2006
Posty: 86

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Gdańsk
PostWysłany: Pią Cze 02, 2006 11:15 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A powiedziałeś Jej chociaż o tym?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dolegliwości intymne Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następny
Strona 2 z 9

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group