Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wczesne objawy ciąży (part.3)

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Sob Wrz 10, 2011 9:02 pm    Temat postu: Wczesne objawy ciąży (part.3) Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zapraszam
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam
dostalam @ Very Happy Very Happy ale sie ciesze, a co do objawow to zwiastowaly @
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Wrz 12, 2011 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i po bolu Smile
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
migrenka



Dołączył: 13 Wrz 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Wrz 13, 2011 9:48 pm    Temat postu: czy mogę być w ciąży?? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam serdecznie, moje pytanie zawarłam właściwie już w temacie..
Wzięło się ono stąd,że powinnam dostać okres 11.09 ale tak się nie stało. niby boli mnie podbrzusze czasem jajnik lewy mocniej, prawy troszeczke tez jak zawsze, aczkolwiek znowu nie bolą mnie piersi tak jak to bywało.. cykl mam niby regularny, bo mniej więcej co 32 dni. a ostatni okres dostalam 13.08 a skonczyl się 18.08, kochalismy sie z chlopakiem 19.08 więc powinny to być jeszcze dni niepłodne, kochaliśmy się z zabezpieczeniem, zawsze sprawdzamy zaraz "po" czy nie pękła, ale wszystko było z nią w porządku, tak mi powiedział chłopak, a ufam mu... od 2 tygodni bardzo malo śpię, bo co dziennie po 4,5 godzin, trochę mniej jem bo właściwie nei mam kiedy. Bardzo sie tym stresuję,że mogłabym być w ciąży bo to nie czas na to, niby 2 dni spoznienia to nic strasznego, ale w tym temacie jestem panikarą Smile testu się trochę boję, nawet nie wiem jaki by wybrać najpewniejszy i kiedy go zrobić rano, wieczorem itd.
Mam nadzieję,że ktoś z Was mi pomoże?? Bardzo proszę... Chciałabym być już spokojna.

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
felus33



Dołączył: 23 Wrz 2011
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 8:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

JEŚLI MASZ REGULARNE MIESIĄCZKOWANIE TO MOŻLIWE,ŻE JESTEŚ W CIĄŻY W MOIM PRZYPADKU TAK BYŁO.ZRÓB SOBIE TEST PO PARU DNIACH, JEŚLI CI WYJDZIE, ŻE NIE JESTEŚ, A BĘDZIESZ TAK CZUŁA TO POWTÓRZ PO PARU DNIACH JESZCZE RAZ TEST. ja TAK MIAŁAM ZA PIERWSZYM RAZEM MI NIE WYSZEDŁ. nIE MARTW SIĘ BĘDZIE DOBRZE Very Happy

----Zapoznaj się z REGULAMINEM . NIe pisz wielkimi literami całego postu i nie wklejaj linków do innych stron---tosia81
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Pią Wrz 23, 2011 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

migrenka zrób test i wszystko będzie jasne
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Wrz 24, 2011 9:50 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

migrenka Wg mnie ciąży nie ma, było zabezpieczenie, nie było awarii. Objawy, które odczuwasz to stres, albo przed miesiączką. Jeśli chcesz się uspokoić to zrób test z porannego moczu i będzie po sprawie Smile Organizm to nie maszyna i nawet super regularny cykl, może się od czasu do czasu przesunąć o kilka dni w jedną lub w drugą stronę i nie jest to nic nadzwyczajnego. Jeśli było jak napisałać, to ciąży nie będzie.

Dodano po 7 minutach:

Przypuszczam, że już wszystko się wyjaśniło bo pisałaś 10 dni temu Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 7:01 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no a ja jednak zaszlam Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
WIKI16



Dołączył: 14 Cze 2011
Posty: 316

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 22 podziękowań w 22 postach


PostWysłany: Sob Paź 08, 2011 9:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dejzi84 Gratulacje, więc to nie była jednak miesiączka Very Happy
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dejzi84



Dołączył: 03 Wrz 2011
Posty: 15

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Paź 11, 2011 1:43 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiki16 to byla @ Very Happy ja zaszlam w nastepnym cyklu, zapomnialam wziasc tabletek Embarassed hihi ale sie ciesze, a moje objawy to :
po stosunku ani kropelki nie wylecialo ( to moze nie objaw ale zazwyczaj cos tam wykapie Very Happy )
strasznie obolale piersi juz po tygodniu to odczuwalam i powiekszone
zaczelam w nocy wstawac do ubikacji
sennosc
a teraz w 4 tygodniu doszly mdlosci
aha i stalam sie gorsza niz hitler Twisted Evil
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group