Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wczesna ciąża

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
eszeweria1



Dołączył: 12 Mar 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 12, 2014 7:25 pm    Temat postu: Wczesna ciąża Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.
Mam pytanie.
Wczoraj byłam u lekarza ginekologa, gdyż testy ciążowy wychodziły pozytywnie.
Ostatnią miesiączkę miałam 23,01,14. Lekarz po badaniu stwierdził że jest to około 4-ty tydzień, pęcherzyk miał 6mm.
Ostatni stosunek miałam 16 lutego więc wg moich obliczeń powinien to być 5-ty tydzień. Licząc od ostatniej miesiączki wychodzi tydzień 7. Mam nie regularne cykle. Czy owulacja mogła aż tak bardzo się przesunąć ? Boję się że ciąża rozwija się zbyt wolno. Kolejną wizytę mam 1 kwietnia.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tosia81
Moderator


Dołączył: 24 Lis 2008
Posty: 3493

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 101 podziękowań w 101 postach


PostWysłany: Czw Mar 13, 2014 12:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wszystko zalezy od tego jaki miał sprzet lekarz . Wystarczy minimalne przesunięcie kursora i wychodzi zupełnie inny pomiar.
Dokładnie kiedy byłas na badaniu?
_________________
Jestem mamą Wink))

Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Ciąża i poród Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group