Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wciąż myśle ze mam raka

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Kamila111



Dołączył: 22 Sie 2010
Posty: 44

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 21, 2012 7:06 pm    Temat postu: Wciąż myśle ze mam raka Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Często boli mnie brzuch jak by mi sie chcialo załatwic albo jak bym była głodna, nawet jak siedze i sie nie ruszam to mnie kiluje , tak samo jest w klatce piersiowej na żebrach i wciąz sobie wkrecam ze mam rakai umre lada dzien. czy te bóle moga świadczyc o raku? Dodam jeszcze ze często pierdze i chodze do wc pozdrawiam i dziekuje za odpowiedzi Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
simian raticus
Zbanowany


Dołączył: 12 Mar 2009
Posty: 46

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Masaczjusets
PostWysłany: Wto Lip 03, 2012 10:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Alkohol? Kawa? Stres? Lekkie wrzody żołądka, albo ich początki? Myślenie zapobiegawcze? Hipochondria? Ból urojony to nie jest zapewne! Nie za mało pokarmów spożywasz, albo nie za dużo? Może wrzut? Udaj się do lekarza i tyle skoro boli! Skoro myślisz, że umrzesz to już podchodzi pod urojenia somatyczno-prześladowcze skoro masz myślenie o śmierci fatalistyczne! Każdy bąki puszcza, wiatry, czy tam gazy jak se dobrze podje! Rozstrój żołądka? Grypa żołądkowa? Nadkwasota żołądka? Przebadaj się! Bądania zrób!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Czw Maj 16, 2013 9:16 am    Temat postu: cd Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

simian raticus napisał:
Alkohol? Kawa? Stres? Lekkie wrzody żołądka, albo ich początki? Myślenie zapobiegawcze? Hipochondria? ...Rozstrój żołądka? Grypa żołądkowa? Nadkwasota żołądka? Przebadaj się! Bądania zrób!


Dokładnie, kolega ma rację - przede wszystkim od bólu brzucha do raka to jest 100 km, ale jeśli masz sobie wkręcac niepotrzebnie, to zrób badania i miej to z głowy. Kolonoskopia albo bezbolesny test septyna 9 wykluczą lub potwierdza raka jelita grubego, a co do raka żołądka bo i taki mi przyszedł do głowy to nie mam pojęcia czym to się bada (telefon do ośrodków diagnostycznych kwestię rozwiąże)..

i... nie świruj:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
AdamM90



Dołączył: 11 Maj 2015
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 11, 2015 8:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że powinnaś odwiedzić lekarza, a nie wkręcać sobie , że to rak. Symptomy wskazująna ...niestrawnoścRazz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Beza111



Dołączył: 10 Wrz 2015
Posty: 35

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Radom
PostWysłany: Pią Kwi 01, 2016 12:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

tyle się słyszy o tych rakach, że ludziom to kojarzy się już tylko z jednym, że są na niego chorzy i że zaraz umrą
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Onkologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group