Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

ważność skierowania

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kika



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 7:47 pm    Temat postu: ważność skierowania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Interesuje mnie ile jest ważne skierowanie od pediatry do specjalisty np. ortopedy?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drapaka
Przyjaciel forum


Dołączył: 20 Lut 2006
Posty: 832

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 2 podziękowań w 2 postach

Skąd: Warszawa
PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 8:09 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

skierowanie jest ważne do końca roku kalendarzowego.
_________________
miłość uskrzydla, uczy latać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 8:16 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie w przychodni ważność skierowania to ok. 4 miesięcy - miałam z tym problem jak przekroczyłam ten termin Sad
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kika



Dołączył: 21 Lut 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 8:28 pm    Temat postu: ważność skierowania Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Czy mam rozumieć, że w różnych przychodniach jest różnie? Nie ma jakiegoś "przepisu", który by to określał (jak np. ważność recept)? Czy jeśli otrzymałam skierowanie w grudniu to z końcem roku mogło stracić ważność i musze iść drugi raz po to samo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
agusia39



Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 780

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Sty 17, 2007 8:35 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prawdopodobnie tak - ale najlepiej zadzwonić do przychodni i spytać sie co i jak Smile tam ci dokładnie powiedzą jakie panują u nich zwyczaje
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group