Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Wątroba

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin_23krk



Dołączył: 25 Sty 2009
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Sty 25, 2009 1:51 pm    Temat postu: Wątroba Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam.

Jakieś 2 lata temu trafiłem do szpitala na polekowe uszkodzenie wątroby(metanabol).Po wyjsciu ze szpitala leczylem sie w prywatnej klinice,bralem lekarstwa przez pol roku od wyjscia ze szpitala.Mam pytanie odnosnie odzywek i suplementów,czy zwykla odżywka białkowa badz kreatyna albo aminokwasy moga mi zaszkodzić?chodze na siłownie odzywiam sie typowo kulturystycznie czyli duzo bialka itd...Prosze o rady,pozdrawiam!
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
tallka



Dołączył: 06 Sty 2009
Posty: 36

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Pabianice
PostWysłany: Czw Sty 29, 2009 6:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

odstaw suplementy. dobierz odpowiednią dietę (może dietetyk podsunie jakąś ciekawą propozycję?...)- tak wyjdzie zdrowiej i dla Twoich mięśni, i wątroby, i caaałego Ciebie ;]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Gacek60



Dołączył: 12 Lut 2009
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Łódż
PostWysłany: Czw Lut 12, 2009 12:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam! wręcz przeciwnie duża ilosć białka nie wpływa negatywnie na wątrobę. Wydaje mi się, że śmiało możesz uczęszczać na siłownie i kontynuować trening.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Gastrologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group