Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

WĄTROBA BŁAGAM !!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
baboon



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 03, 2006 2:08 pm    Temat postu: WĄTROBA BŁAGAM !! Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,
Błagam o pomoc albo porade. Zazwyczaj pije alkohol raz w tygodniu, zawsze na weekend po trudnym tygodniu w szkole. Teraz jestem po maturze wiec mam wakacje i pić zdarza mi sie codziennie już od ponad tygodnia w ilości ok. 3-4 piw dla towarzystwa. Wszystko było by w porządku gdyby nie to że budze sie wcześnie o 7-8 rano idąc spać ok 1-2 nad ranem. Po przebudzeniu nie moge zasnąć i mam straszne nudności, chce zwymiotować ale nie mam czym. Do tego oczywiście biegunka ale raczej łagodna. Dopiero po wypiciu herbaty mietowej i zjedzeniu czegoś nudności przechodzą chociaż teraz pisząc tego posta nie czuje sie za dobrze. Boje sie że to coś z wątrobą bo zdarzyło mi sie odczuwać pewien ból w okolicach prawego boku. Może przejmuje się za bardzo i wystarczyłaby przerwa w piciu, ale chce się upewnić jeżeli ktoś posiada wiedzę na ten temat bądź zna powód tych objawów. Dzieki bardzo z góry.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
DoOod



Dołączył: 03 Cze 2006
Posty: 24

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Cze 05, 2006 8:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moj brat ma problemy z watroba wiec wiem cos na ten temat_. za kazdym razem jak wraca z imprezy ma straszne nudnosci i nie tylko . bywa tak ze dusi sie tym wszystkim co zwraca ;/ na nieszczescie jest glupi i nie uczy sie na bledach _. 3-4 piwa dziennie to zdecydowanie za duoz a jak czujesz bol w prawym boku to przerwij to picie! czlowikeu nie zdajesz sobie sprawy jakie to moze miec konsenwencje w przyszlosci ! _. jesli czujesz sie tak za kazdym razem to po co pic? zeby czuc sie potem caly dzien niedobrze tylko dlatego zeby potowarzyszyc kolegom :> mozesz to robic wypijajac jedno piwo a nie od razu 3-4 ... zastanow sie troche ... _ jesli zas po przerwaniu picia bedziesz dalej odczuwal bol sknsultuj sie z lekarzem.._ a co do miety to pita w nadmiarze tez szkodzi i nie wolno jej pic codziennie bo rozwala watrobe ;] _. takich pare dobrych rad ci tu dalam i mam nadzieje ze sie zastanowisz nad tym co robisz Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group