Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wakacje

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
airone



Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Mar 26, 2013 10:18 pm    Temat postu: wakacje Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

co sadzicie o tych obozach? ---- link usuwam. to nie miejsce na reklame. czytaj regulamin forum. wind of hope---

Dodano po 47 sekundach:

jakie macie wgl plany na spedzenie wakacji?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Noppi



Dołączył: 18 Lut 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 10
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 27, 2013 10:55 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, bardzo ładnie:) obozy dla młodzieży, ciekawa sprawa można poznać nowych ludzi i miejsca;)

Ja za pewne w pracy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
boby



Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Mar 29, 2013 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hehe, jak większość z nas Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
airone



Dołączył: 17 Lut 2013
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Kwi 01, 2013 1:05 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
warbar
Spamer


Dołączył: 09 Sie 2012
Posty: 39

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Wto Kwi 16, 2013 10:48 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja już zarezerwowałem noclegi w Karwi w tym roku i liczę że będzie genialnie, ale jak byłem w szkole średniej to co rok organizowany były takie obozy, raz nad morzem innym razem nad jeziorem;) Takie obozy to coś wspaniałego, bardzo dobrze je wspominam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Patrycja45



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 28

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Z Polski
PostWysłany: Pią Maj 10, 2013 10:17 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja planuję się byczyć bezwzględnie i ewidentnie, leżeć plackiem i odpoczywać
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Klaudiusz40
Spamer


Dołączył: 22 Mar 2013
Posty: 7

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Maj 21, 2013 11:15 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja w tym roku wybieram się do Monachium na dwa tygodnie. Dawno nie byłem za granicą, a stolica Bawarii wg mnie jest ciekawa. Zobaczymy czy wrócę zadowolony.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Rodzina Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group