Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

wakacje bez miesiaczki!?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
adzia89



Dołączył: 22 Lut 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lut 22, 2007 5:32 pm    Temat postu: wakacje bez miesiaczki!? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w sierpniu jade na wakacje do Grecji na 2 tygodnie, bardzo nie chcialabym zeby zaskoczyl mnie na nich okres (bo jak wiemy czasami zmiana miejsca powoduje rozregulowanie miesiaczki)i chcialabym temu jakos zapobiec. czy jedyna mozliwoscia sa tabletki antykoncepcyjne? jak tak to chcialabym wiedziec czy mozna je wziasc jednorazowo lub np na 2 miesiace (lipiec i sierpien)? mam 18 lat nigdy wczesniej nie bralam zadnych takich srodkow i tabletki antykoncepcyjne nie sa mi potrzebne na stale poniewaz nie planuje jeszcze wspolzycia.
z gory dziekuje za odpowiedz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
dobry_duszek



Dołączył: 08 Mar 2007
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Mar 10, 2007 9:39 pm    Temat postu: wakacje bez miesiaczki!? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zazwyczaj zmiana kimatu opoznia miesiaczke. Ale to zalezy od organizmu. Na Ciebie np. zmiana klimatu moze nie miec wplywu i okres moze zaczac sie w tym dniu, w ktorym powinien byc. Masz jeszcze troche czasu do tego wyjazdu wiec na Twoim miejscu tak ze dwa mies. wczesniej obiliczylabym sobie kiedy miesiaczka powinna nastapic. No i jesli wyjdzie, ze bedzie np. tydz. po okresie to bym sie nie martwila, chyba ze w ciagu tego czasu cylk Ci sie baaardzo wydluzy. Wtedy mozesz isc do ginekologa po tabletki. Oczywiscie nie jestem lekarzem i nie daje 100% pewnosci ze to zadziala, ale ja bym tak wlasnie zrobila Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Antykoncepcja hormonalna i chemiczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group