Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

W którym tygodniu ginekolog może wykryć ciążę?

Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
muchomorek
Gość









PostWysłany: Sro Maj 31, 2006 8:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ginekolog powinien stwierdzic ciaze USG dopochwowym po 4-5 tygodniach lub badaniem krwi na stezenie hormonow. Tabletek ABSOLUTNIE nie bierz. Moja bliska znajoma brala tabletki przez 3 miesiace ciazy gdyz podobno o niej nie wiedziala (miala skape krwawienie) a jej dziecko urodzilo sie uposledzone umyslowo...
Powrót do góry
mona86@



Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Cze 01, 2006 10:07 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzieki za odp narazie nie biore tabletek wiem ze to by moglo zaszkodzic dziecku lekarka nie skierowala mnie na badanie usg ale ide sobie zbadac krew Confused
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasienia00



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 1:02 pm    Temat postu: W którym tygodniu ciąży iść do ginekologa? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie? W którym tygodniu ciąży według kalkulatora powinno się iść do ginekologa?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 1:34 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ok 6-7, wczesniej moze nie byc widoczna fasolka Smile no ale mozesz sprobowac. a w ktorym tyg jestes?
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kasienia00



Dołączył: 02 Gru 2009
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Szczecin
PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 2:21 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

według kalkulatora to na początku 6 tygodnia
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pią Gru 04, 2009 4:38 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

e tam kalkulator, najlepiej zasiegnac porad fachowcow Smile ... to tak samo jak pokazuje ze sa niepłodne a moze sie okazac ze przeziebiona byłas i przesuneło sie wszystko.. a kalkulator skad ma wiedziec o tym? Smile przestan. nie wzoruj sie na tym.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
damngirl89



Dołączył: 28 Lis 2009
Posty: 20

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 10:46 pm    Temat postu: badanie a ciaza Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

myslicie, ze ginekolog w 6 tc sam by zauwazyl, ze jest ciaza? przez rozpulchnienie macicy??
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 11:08 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

powinien... chyba ze to jeszcze za wczesnie.. ale test krwi wykaze czy jestes w ciazy czy nie
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
mala_mi
Przyjaciel forum


Dołączył: 12 Maj 2007
Posty: 3310

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 134 podziękowań w 134 postach


PostWysłany: Pon Gru 07, 2009 11:20 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie, nie jest za wczesnie w 6 tygodniu ciazy juz widac zarodek z tego co mi wiadomo.
_________________
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nowicjuszka
Supermoderator


Dołączył: 09 Sie 2008
Posty: 4181

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 179 podziękowań w 178 postach

Skąd: Łódź
PostWysłany: Wto Gru 08, 2009 12:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale czasami potrafi sie tak ukryc ze nie widac...Lepiej zrobic bete Smile
_________________
Dyskusje oraz wątki medyczne na Forum Biomedical mają charakter jedynie informacyjny i zastosowanie ich w praktyce każdorazowo powinno być skonsultowane z lekarzem specjalistą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 3 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group