Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

W którym tygodniu ginekolog może wykryć ciążę?

Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
a taka jedna...
Gość









PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 8:54 pm    Temat postu: Kiedy najwcześniej ginekolog wykryję ciąże. Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam pytanie, a mienowicieostatnio kochalam sie z chlopakiem w dni plodne tylko z gumka (raczej nie widac bylo zadnych uszkodzen ale..) zdawalo mi sie ze jednak jestem w ciazy (nie boje sie tego wiec nei panikuje poprostu odczucie) 4 dni pozniej bylam na USG jamy brzusznej bo kiedys mialam problemy i jedze teraz na kontrole. Czy w trakcie badanie po 4 dniach lekarz mogl by cos zauwwazyc? Powiedzial by o tym? Nie pomyslalam o tym wczesniej zeby sie go zapytac wiec czekam na porade od Was id ziekuje z gory!
Juz mi duzo razy pomogliscie! :Smile
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie po 4 dniach to jest nie mozliwe Wink

Większość aparatów wykrywa po 6 tygodniach i własnie gdzieś koło 6, 7 tygodnia sa robione pierwsze USG Smile

Są z tego co mi wiadomo 2 aparaty USG które robia zdięcia podobnej klasy jak tomografy i tylko takie były by wstanie to wykryć, ale one są bardzo drogie i nie potrzebne do rutynowych badań, są one wykożystywane do powaznych przypadków gdzie nie jest mozliwe wykonania tomografi ale potrzeba zdiec bardzo zblizonej jakości Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Netka



Dołączył: 24 Sty 2006
Posty: 238

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Dąbrowa Górnicza
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 9:00 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciąża jest widoczna na USG dopiero około 6 tygodnia Very Happy Very Happy Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a taka jedna...
Gość









PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 10:24 pm    Temat postu: ffffff Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ok dzieki .. a szkoda bo byla bym juz pewna.... a czy mozliwa jest cieza jak nie widac zadnych pekniec na prezerwatywie? ani sie neizsunela?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Sob Lut 18, 2006 10:25 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie.

jezeli nic sie z prezerwatywa nie zdażylo to znaczy że spełniła swoją role Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a taka jedna...
Gość









PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 1:45 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kurcze no Razz a juz myslalam...
A jak prezerwatywa peka?
To sie dzieje od na duzego tarcia czy wytrysku czy jak?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 3:30 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różnie to bywa, czasem może być zachaczona paznokciem podczas zakładania, opakowanie może być źle otwarte i uszkadzając nieco prezerwatywe, od tarcia też (chodz wątpie aby to sie dało zrobić podczas stosunku bo w tedy musiała byś być nie podniecona i bolał bo poprostu).

Jest tez mozliwe zsunięcie sie prezerwatywy z penisa.

Chodz jeżeli chcesz planować dziecko to może odstawić prezerwatyw :> Razz
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a taka jedna...
Gość









PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 9:08 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiem ze moge ale nie chce Razz
Chcemy zeby to byla 'niespodzianka'
Smile
Dzieki za pomoc :*
Ale jeszcze pytanie. Czy takie uszkodzenie paznokciem itp to widac jakos?
Ze bede wiedziala ze moge byc w ciazy?
Powrót do góry
Paweł
Przyjaciel forum


Dołączył: 07 Lis 2005
Posty: 1544

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach

Skąd: Tychy
PostWysłany: Nie Lut 19, 2006 9:22 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak chcesz tak specialnie uszkodzić to wystarczy ze 3 razy ugłą przedzurkować.

A paznokciem nie wiem, no trzeba to jakoś umiejętnie uszkodzić - nie wiem czy da sie tak specialnie paznociem - chyba leprza była by ta igła Wink żeby mieć pewność co do chigieny możesz wziąść taką z apteki najcieńszą jaką będą mieli Wink
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
a taka jedna...
Gość









PostWysłany: Pon Lut 20, 2006 6:36 pm    Temat postu: odp Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie no specjalnie kuc nie bede hehe Razz
Ale dzieki Smile
Powrót do góry
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Objawy ciąży Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następny
Strona 1 z 10

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group