Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

w jakim wieku pierwsze problemy z erekcją?

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
magnum34



Dołączył: 18 Cze 2013
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Cze 18, 2013 9:24 am    Temat postu: w jakim wieku pierwsze problemy z erekcją? Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

witam mam następujący dylemat - mam 43 lata i pierwsze problemy z utrzymaniem wzwodu. Wczesniej mi się nie zdarzalo, dopiero teraz od czasu do czasu po prostu nie jestem w stanie utrzymac wzwodu. Nie wiem czy to moment żeby iść do lekarza czy może zrobić sobie przerwę w życiu seksualnym i przeczekać to...mam pytanie do facetów w podobnej sytuacji - jak sobie z tym dawaliście radę? nie mówię tu tylko o kwestiach technicznych ale głównie psychicznych. u mnie to już norma że przygnębiam się bo starość nadchodzi i już pierwsze jej objawy nadeszły.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Legnarek



Dołączył: 08 Kwi 2013
Posty: 72

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 5 podziękowań w 5 postach


PostWysłany: Sro Cze 19, 2013 12:58 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witaj!Smile Nie bagatelizuj tego i nie czekaj na nic, udaj się do lekarza i przeprowadź sobie odpowiednie badania. Przyczyn może być wiele, może utrata przez organizm jakiś witamin? Mam na myśli po prostu ich nie dobór, może zmniejszyłeś aktywność fizyczną? To zależy jaki tryb życia prowadzisz. Odpowiednia dieta i ćwiczenia powinny sporo pomóc w tym problemie, twój wiek wielkich wpływów na to nie ma. Jednak nie czekaj i idź z tym do lekarza, przebadaj się, powinien Ci on przypisać odpowiednie witaminy czy tabletki, które rozwiążą problem!Smile

Pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wlodzio



Dołączył: 02 Lip 2013
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 02, 2013 11:52 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to wcale nie musi oznaczać starości, przecież każdy facet jest inny i w innym wieku przestaje móc. Ja mam 40 i chwalę sobie moje życie seksualne, i nie ukrywam że wspomagam się permenem na potencję. to jest kuracja minerałami i wszystko wraca do normy. Czasem organizmowi trzeba pomóc, a mi ta pomoc bardzo pasuje bo wróciłem do formy po dłuższym kryzysie i tą formę utrzymuje.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
genetik



Dołączył: 10 Maj 2013
Posty: 23

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 16, 2013 8:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Do lekarza! Przyczyną może być nawet zaczynająca się cukrzyca, albo inne cuś. ZBADAĆ SIĘ, NIE PYTAĆ NA FORUM.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
fuszer
Spamer


Dołączył: 31 Gru 2012
Posty: 10

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Paź 11, 2013 8:14 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja stosuję od pewnego czasu [reklama], suplement diety, który naprawdę poprawia komfort życia seksualnego, wspomaga potencję i opóźnia ejakulację. Nie mam po nim żadnych skutków ubocznych, żadnego kołatania serca czy problemów z ciśnieniem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Mar 16, 2014 6:33 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Są również różne techniki, które pomagają utrzymać oraz wzmocnić wzwód.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Darek555



Dołączył: 17 Cze 2018
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Cze 22, 2018 10:57 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Różne czynniki mają wpływ na problemy z erekcją. Dlatego gdy zacząłem mieć pierwszy objawy po pomoc sięgnąłem do internetu i tak trafiłem na stronę http://abc-potencji.pl/tabletki-na-potencje/problem-z-erekcja-najlepsze-sposoby/ często zdarza się że to stres oraz przemęczenie niekorzystnie wpływa na nasze życie seksualne.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Urologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group