Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Vitafon a zapalenie ucha

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
tarka



Dołączył: 04 Lut 2010
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lut 16, 2010 1:31 pm    Temat postu: Vitafon a zapalenie ucha Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam,

pisałam już w dziale laryngologia, ale widzę, że ten jest częściej czytany, a też chyba pasuje, więc może tu uzyskam jakąś radę:


mojemu synowi (10 lat) często nawraca zapalenie ucha środkowego. Staramy się, żeby nosił czapkę, ale i tak ze 2 razy do roku ląduje u lekarza. Czy są jakieś sposoby zapobiegawcze?

A znalazłam takie coś w internecie:USUWAM. zapoznaj się z regulaminem forum. jeszcze raz takie coś i dostaniesz ostrzeżenie.
Gosia85

Podobno leczy również zapalenie ucha środkowego i pomaga w profilaktyce, ale widze, że jest też na inne sprawy. Czy ktoś tego Vitafonu używał?

Z góry dzięki za jakieś informacje, pozdrawiam
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wito



Dołączył: 03 Mar 2010
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Mar 03, 2010 6:10 pm    Temat postu: Vitafon Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Najważniejsze jest rozpoznanie momentu, kiedy w uchu zaczyna się świerzbienie, a jeszcze nie boli. Jeśli rozpocząć terapię właśnie w takiej chwili, choroba ustąpi. Jeśli jednak przegapimy ten moment, Vitafon już nie pomoże - tak czy inaczej trzeba będzie brać środki przeciwbólowe.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
plastelastic



Dołączył: 08 Lip 2010
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Lip 08, 2010 10:21 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobrymi kroplami wspomagajacymi stan zapalny ucha środkowego sa krople Cue. Przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Zapewniają odbudowę nabłonka. Można stosować zapobiegawczo do codziennej higieny uszu. Ja stosuję je głownie po wyjściu z kąpieli ponieważ wtedy najłatwiej złapać stan zapalny. Moim zdaniem Ci pomogą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
bioegzekutor



Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Sro Lip 21, 2010 2:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Hej. Ja również używam tych kropli Cue. Są one bardzo wydajne i świetnie się aplikują. Nie ma z nimi najmniejszego problemu.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
biobiobio



Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 6

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 1 podziękowań w 1 postach


PostWysłany: Pon Lip 26, 2010 11:49 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

plastelastic napisał:
Dobrymi kroplami wspomagajacymi stan zapalny ucha środkowego sa krople Cue. Przeznaczone dla dzieci i dorosłych. Zapewniają odbudowę nabłonka. Można stosować zapobiegawczo do codziennej higieny uszu. Ja stosuję je głownie po wyjściu z kąpieli ponieważ wtedy najłatwiej złapać stan zapalny. Moim zdaniem Ci pomogą.


Wspomagającymi leczenie stanu zapalnego chyba chciałeś napisać. Smile Tak się składa, że ja również jakiś czas temu używałem tych kropli i podobnie jak Ty jestem z nich zadowolony. :]
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Zdrowy tryb życia i medycyna naturalna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group