Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Viburcol na ząbkowanie

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 31, 2015 9:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie nie, ja ogólnie pytałam o czopki Viburcol, nurofen podawałam w syropie. Stosuję je cały czas zamiast nurofenu i efekt mnie zadowala, córka jest w miarę spokojna, jeszcze idą dwa zęby i mam nadzieję że będzie przerwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
szakal



Dołączył: 15 Lut 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Nie Lut 15, 2015 1:27 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

u mnie się sprawdził ibufen, można go podawać od trzeciego miesiąca życia i szybko działa. Maści smarowane na ząbki w ogóle nie działały. Oczywiście we wszystkim trzeba mieć umiar...jak mogliśmy staraliśmy się podawać gryzaki albo skórkę od chleba ale jak dziecko bardzo płakało podawaliśmy lek. Nie ze wszystkimi ząbkami było źle, niektóre wychodziły same bezboleśnie i nawet nie wiedziałam kiedy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Cze 27, 2015 12:50 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

luizjana napisał:
nie nie, ja ogólnie pytałam o czopki Viburcol, nurofen podawałam w syropie. Stosuję je cały czas zamiast nurofenu i efekt mnie zadowala, córka jest w miarę spokojna, jeszcze idą dwa zęby i mam nadzieję że będzie przerwa.


On jest bardzo dobry. U nas sprawdził się i przy ząbkowaniu i przy kolkach, a naprawdę były silne. Działa szybko, łatwo się go aplikuje, no i przede wszystkim pomaga. Ja też jestem zadowolona. Nie wiem czy widziałaś, ale mają też dużo fajnych porad---link usuwam. to nie miejsce na reklame, czytaj regulamin forum---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nastkakowal



Dołączył: 20 Lip 2015
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lip 20, 2015 2:44 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Amelce pomagały wspomniane wyzej chłodne gryzaki, ale przede wszystkim masowanie szczoteczką żelową... Słyszałam jednak, ze dziewczynki lepiej znosza ząbkowanie niż chłopcy. Ciekawe kompendium wiedzy o ząbkowaniu znajduje się tutaj: --link usuwam... to nie miejsce na reklame. czytaj regulamin forum---
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Tinny



Dołączył: 26 Cze 2013
Posty: 160

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 28, 2015 10:05 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, ale gryzaki nie uporają się ani ze stanem podgorączkowym, ani z niepokojem, ani z biegunką (moje dziecko miało niestety). Nie podważam ich użyteczności, żeby było jasne, ale w sytuacji kiedy dziecko mi wrzeszczy, jest rozdrażnione, zdenerwowane, przestraszone, bo nie rozumie czemu mu źle, wolę jednak postawić na coś, co nie zaszkodzi, a na pewno poprawi jego samopoczucie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
nutka87



Dołączył: 10 Lis 2014
Posty: 77

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Wrocław
PostWysłany: Pią Mar 17, 2017 7:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

U nas póki co działała Camilla i nie wiem czy nie zostaniemy przy tym, choć ostatnio myślę czy też nie spróbowac z tym syropem.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group