Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Viburcol na ząbkowanie

Idź do strony 1, 2  Następny
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Gru 15, 2014 12:40 pm    Temat postu: Viburcol na ząbkowanie Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Stosowaliście u swoich dzieci te czopki na bolesne ząbkowanie, jak efekty? u nas pomaga tylko nurofen ale nie chce go wciąż podawać. Dlatego pomyślałam o tych czopkach, w opisie mają że są i na ząbkowanie właśnie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
berry



Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 16, 2014 12:24 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Rzeczywiście bardzo fajna sprawa z tymi czopkami. Stosowaliśmy u synka na noc, bo w dzień łatwiej było go uspokoić gryzakami i zabawą.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sro Gru 17, 2014 2:36 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ale o jakie czopki się rozchodzi? Sama coś szukam dla swojego dziecka, mam tylko gryzak dla młodego i nic więcej..
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
berry



Dołączył: 15 Gru 2014
Posty: 4

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Gru 30, 2014 12:37 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Karmela o Viburcol chodzi jak w temacie:)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
karmela99



Dołączył: 17 Gru 2014
Posty: 30

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 4:02 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie słyszałam o czymś takim, co prawda u mnie już minęła największa burza, ale kilka ząbków jeszcze w drodze będzie.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Wto Sty 13, 2015 9:10 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo mało kto ich uzywa.
teraz sa dostepne bez recepty.

tak naprawde te wszystkie specyfiki-cuda sa nic nie warte. żele, czopki, syropy,masci.
dziecko musi swoje przecierpiec. najgorszy moment przebicia ząbka. potem juz z górki.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Jenka



Dołączył: 18 Paź 2010
Posty: 41

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 4:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zależy od dziecka, bo czasami naprawdę ząbkowanie jest wielką traumą i nie da rady obyć się bez jakiejś pomocy.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Sob Sty 17, 2015 10:23 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jenka no tak, wiadomo ze kazdy rodzic chce pomoc dziecku w walce z bólem.
wg mnie najlepsze sa albo czopki Nurofen albo syrop, tyle ze od 3mca zycia.no i zimne gryzaki.
żel... nie wart pieniedzy,nasmarujesz to zaraz połknie albo zwroci i tyle z jego cudownej mocy.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
luizjana



Dołączył: 19 Mar 2014
Posty: 49

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 12:13 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

zgadzam się że Nurofen najlepszy ale ciągłe podawanie może jednak wywołać szkody w organizmie malucha... powiem ze u nas czopki dały radę, zaczęłam podawać jakiś tydzień po tym jak założyłam wątek. Może nie tak radykalnie działają jak przeciwbólowy, ale działają, na pewno bezpieczniej. Noce były spokojne. Myślę że na pewno warto spróbować. I właśnie dużo mam je stosuje z tego co się zorientowałam.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
wind_of_hope
Moderator


Dołączył: 06 Gru 2006
Posty: 10731

Wysłał podziekowań: 5
Otrzymał 187 podziękowań w 185 postach


PostWysłany: Czw Sty 22, 2015 2:11 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

lui ale czopki nurofena tak?
o pewnie że sa lepsze.
moja corka zdarzało sie ze po syropie od razu zwracała wiec zadnego pozytku z niego nie było. dopiero czopek spełnił swoja rolę.
_________________


Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Dziecko Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group