Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

valium i relanium

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
axx



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Maj 18, 2007 10:44 pm    Temat postu: valium i relanium Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

(nie wiedziałam gdzie umieścić ten temat. jeśli to miejsce jest złe to sorry)

chciałam się zapytać: czy można kupić w aptekach valium i
czy można dostać relanium bez recepty? jak tak, to ile kosztuje.

proszę o odp.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:07 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

te leki wydawane są jedynie na recepte. i jedno i drugie to ta sama substancja czynna tylko o innej nazwie handlowej. ma własciwości narkotyczne i jest psychotropem.
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
axx



Dołączył: 18 Maj 2007
Posty: 5

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 12:54 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a czy są jakieś inne dość silne leki (coś w stylu relanium) tylko że bez recepty?

a co do relanium i valium to czy moze każdy lekarz wypisać na to recepte?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
emilka
Przyjaciel forum


Dołączył: 03 Wrz 2006
Posty: 5500

Wysłał podziekowań: 1
Otrzymał 133 podziękowań w 132 postach

Skąd: z pokoju.
PostWysłany: Sob Maj 19, 2007 1:19 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

silnych leków zazwyczaj nie wydaje się bez recepty. bez recepty, to jedynie dostaniesz takie środki jak persen, belergot, calmina, relana, valdix, kalms czy krople nervosol, ale nie są to psychotropy. zresztą możesz poradzić sie farmaceutki. na uspokojenie pomagają też ziółka (rumianek, melisa), ale to wszystko to bardzo łagodne środki i nijak się mają do relanium...

w zasadzie chyba każdy. najczęsciej jest przepisywany przez psychiatrę, ale spotkałam się też z receptą od dentystki (oczywiście po znajomosci...).
_________________
"Mogę Przedawkować Życie, Co Prowadzi Do Śmierci"
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
sarenka.25



Dołączył: 26 Sty 2009
Posty: 17

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Koszalin
PostWysłany: Pon Sty 26, 2009 6:04 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tego co wiem, to są bardzo silne leki psychotropowe i jeśli nie potrafisz bez nich egzystować to trzeba poważnie się zastanowić nad podjęciem terapii psychologicznej. Nie chcę ciebie pouczać,ale sam się zastanów. Miałam kiedys takiego kumpla, eksperymentował prawie ze wszystkim. Świat był niego jedynie polem przymusowej egzystencji z której dowolniebudował świat onirycznych fantazji w jakich żył. W oparach absurdu leków psychotropowych, narkotyków i alkoholu zadawał sobie i bliskim coraz większe cierpienia. A zaczęło się tez od psychotropów, które z czasem stały całym jego światem. Bo za tym wszystkim zawsze stoi jakis problem i może lepiej rozwiązać przyczynę?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Forum medyczne -> Nałogi Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group