Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

V kość śródstopia

Idź do strony Poprzedni  1, 2
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
oh-idont-know



Dołączył: 29 Lip 2014
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Lip 29, 2014 4:47 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hej, ja piec dni temu zlamalam "kosc klinowata srodstopia"- tak powiedzial lekarz. zalecil chodzenie o kulach i nie stawanie na chorej nodze. mam pytanie- czy Wy przy zlamaniu chodzilyscie normalnie, wychodzilyscie z domu??

mam problem z rodzicami, ktorzy nie chca mnie nigdzie wypuscic, nawet jesli mam bezposrednio autobus, i na miejscu bym siedziala, tyle, ze nie w domu a np w kawiarni czy u kolezanki... uwazaja, ze to "szkodzi nodze", i potrzebuja potwierdzenia, ze nic takiego sie nie dzieje. mozecie mi pomoc?

Dodano po 3 minutach:

hej, ja piec dni temu zlamalam sobie "kosc klinowata srodstopia"- tak powiedzial lekarz. zalecil chodzenie o kulach, bez stawania na chorej nodze, i tyle.
mam pytanie- czy Wy chodzilyscie normalnie ze zlamana stopa, wychodzilyscie z domu?

bo moi rodzice nie chca mnie nigdzie wypuscic, nawet jesli mam autobus bezposrednio i tam na miejscu bym mogla siedziec caly czas, tyle, ze nie w domu, a u kolezanki czy w kawiarni... uwazaja, ze to "szkodzi stopie", i potrzebuja potwierdzenia, ze jest inaczej. mozecie mi pomoc?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Chirurgia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group