Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

UWAGA ŻELAZO DOMIĘŚNIOWO

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jolka_123



Dołączył: 18 Lut 2011
Posty: 25

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: Poznań
PostWysłany: Sob Maj 28, 2011 11:48 am    Temat postu: UWAGA ŻELAZO DOMIĘŚNIOWO Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

WITAM, CHCĘ PRZESTRZEC PRZED DOMIĘŚNIOWYMI ZASTRZYKAMI ŻELAZA. LEKARKA REJONOWA (PANI RASIŃSKA POZNAŃ UL. BUKOWA) ZALECILA MI TAKOWE.DOSTAŁAM PO CZWARTYM ZASTRZYKU DUSZNOŚCI, WYSYPKĘ, OPUCHŁAM OKROPNIE,ROBIŁO MI SIĘ SŁABO. POJECHAŁAM DO SZPITALA .OKAZAŁO SIĘ ŻE TE ZASTRZYKI PODAJE SIĘ WYŁĄCZNIE W SZPITALACH, A NIE W WARUNKACH AMBULATORYJNYCH PO UPRZEDNIM PRZEBADANIU CZY DOUSTNIE PRZYJMOWANE ŻELAZO JEST NIEWŁAŚCIWIE PRZYSWAJALNE.TAKICH BADAŃ OCZYWIŚĆIE NIE MIAŁAM, POZA TYM POWINNAM DOSTAWAĆ TYLKO 0,25 DAWKI KTÓRĄ MI WSTRZYKIWANO.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Saszka



Dołączył: 26 Paź 2011
Posty: 11

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


Ostrzeżeń: 1
PostWysłany: Sro Paź 26, 2011 8:31 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzięki za radę. ale mam pytanie. Czy twój niedobór żelaza był aż tak duży że trzeba było się ucieć do takich metod? Ja osobiście powiem Ci że miałam spore niedobory żelaza i pomogło mi zwykłe żelazo. ChelaFerr. Lekarz powiedział że jest najlepiej przyswajalne przez organizm. I tak było. Po pory tygodniach już było widać postępy. A po paru miesiącach wyniki w normie:) Teraz od czasu do czasu biorę zapobiegawczo.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Origamii



Dołączył: 21 Paź 2011
Posty: 9

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Lis 21, 2011 11:42 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

masakra! zrob cos z tym lepiej....
ja nie skorzystalabym z takej formy przyjmowania zelaza, brzmi zbyt powaznie. mam problemy z niedokrwistoscia ale wole kupic sobie wlasnie chelaferr, ktory jest bezpieczny bo nawet rekomenduje go Instytut Matki i Dziecka i nie miec pozniej takich przygod....
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Hematologia Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group