Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

utrata węchu i smaku

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
kajarola



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 10:02 am    Temat postu: utrata węchu i smaku Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

- juz jakiś czas temu po 'wysmarkaniu się' czułam w nosie dziwny zapach , teraz zdarza się to nawet bez smarkania a przy np. jakimś wysiłku fizycznym.
- w dodatku w nosie zaczęły pojawiać się drobne strupki,
- ale przede wszystkim martwi mnie to, że prawie kompletnie straciłam węch i nie czuję zapachów poza tymi najbardziej charakterystycznymi.
- nie czuję tez smaku i bardzo się martwię, bo nie mam pojęcia co mi jest

może ktoś miał podobnie? POMŻCIE
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 10:45 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kajarola
Czy był jakiś uraz głowy?
_________________
Nie udzielam już porad na tym forum.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kajarola



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 11:26 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kurcze, nie przypominam sobie. poważnego na pewno nie było, ew. uderzenie wychodząc z samochodu
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
carboczar



Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 1038

Wysłał podziekowań: 3
Otrzymał 193 podziękowań w 189 postach

Skąd: Z domu
PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 11:34 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

kajarola
Wskazane badanie laryngologiczne,badanie wymazu,krwi.Bardzo możliwe że występuje infekcja,stany zapalne czy nawet grzybica.bez badania nie od zdiagnozowania.Lekarz ogólny,badania podstawowe i skierowanie do specjalisty.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
kajarola



Dołączył: 17 Maj 2009
Posty: 3

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 11:51 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

O MATKO! dziękuję Smile
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
drabek



Dołączył: 11 Maj 2009
Posty: 2

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pon Maj 18, 2009 2:12 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja myślę że nie ma co się martwić tylko iść do lekarza, a jak urazu głowy nie było to całkowita utrata smaku i węchu raczej nie jest możliwa.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group