Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

utrata wagi

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szewciu



Dołączył: 03 Kwi 2007
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 9:53 pm    Temat postu: utrata wagi Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam problem...wiem ze powinienem sie z tym skierowac do lekarza, jednak chcialbym sie dowiedziec co to moze byc, czego to sa objawy...

Otoz przez wakacje schudlem ponad 20kg przyjmujac srodki o skladzie chemicznym, m.in. efedryna... po 'diecie' przez kilka miesiecy nie czulem glody, potrafilem nie jesc nic calymi dniami... nie czulem wstretu i niecheci do jedzenia, ale nie czulem tez potrzeby jedzenia, kazdego dnia czulem sie pelny...ale mniejsza o to

od stycznia zaczalem jesc juz czesciej... teraz jem regularnie trzy posilki dziennie... moje problemy polegaja na tym ze przy jakimkolwiek wysilku, tzn. natychmiast po nim dostaje chwilowych zawrotow glowy, nastepnie silnych boli z tylu glowy... drugi problem to ze od stycznia kontroluje swoja wage i zauwazylem, ze im czesciej jem, tym bardziej i szybciej trace na wadze...nie wiem co sie dzieje z moim organizmem, prosze o pomoc...

----

edit by helloween - nadawaj prosze tytuły tematow ktore bardziej sugeruja problem
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
helloween
Przyjaciel forum


Dołączył: 01 Maj 2006
Posty: 1008

Wysłał podziekowań: 2
Otrzymał 4 podziękowań w 4 postach


PostWysłany: Wto Kwi 03, 2007 10:13 pm    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co dokladnie jadles ?

Gadalem z kumplem i on obstawia problemy hormonalne.

Ale napisz wiecej o sobie wiek, ile tego bylo, co to bylo co mniej wiecej jesz itd itd
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group