Szukaj
FAQFAQ SzukajSzukaj UżytkownicyUżytkownicy GrupyGrupy ProfilProfil Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości RejestracjaRejestracja ZalogujZaloguj

Utrata oddechu podczas snu, blady odcien skory

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
DInożarł



Dołączył: 12 Wrz 2008
Posty: 1

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach


PostWysłany: Pią Wrz 12, 2008 11:09 am    Temat postu: Utrata oddechu podczas snu, blady odcien skory Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam. Od dłuższego czasu (około roku) mam pewien problem. Czasami kiedy kładę się spać, to albo od razu, albo po przespaniu 2-3 godzin zaczynają się u mnie problemy z oddechem. Temperatura ciala spada do 35 z kawalkiem, ale to raczej normalne podczas snu, za to robie sie blady i doznaje czegoś na kształt bezdechu sennego, tzn w momencie zasypiania trace oddech, albo mam takie dziwne uczucie jakbym napelnial pluca powietrzem, ale one go w ogole nie wchłaniały. Zauwazylem, ze pomaga wziecie do lozka termoforu, wtedy zasypiam juz praktycznie bez zadnych kłopotow. Z sercem raczej nigdy nie mialem problemow, nie dostaje szybko zadyszki, mam tylko lekko nierowny puls.
Slyszalem, ze podobne obiawy wystepuja w przypadku tzw nerwicy serca, ale raczej nie mam powodow do zdenerwowania, prowadze spokojny tryb zycia bez wiekszych stresow.
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
introligator



Dołączył: 02 Cze 2008
Posty: 47

Wysłał podziekowań: 0
Otrzymał 0 podziękowań w 0 postach

Skąd: się biorą dzieci?
PostWysłany: Sob Wrz 13, 2008 1:06 am    Temat postu: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A może to coś z tarczycą?
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum medyczne -> Lekarz rodzinny Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group